Nowe Teksty

Zbiry z ferajny
Słoński o "The Goon. Tom 2"
Stara, lepsza Liga
Kleszcz o "Liga Sprawiedliwości. Bez Sprawiedliwości"
Nowy, stary Superman
Kleszcz o "Superman. Action Comics #01: Niewidzialna mafia"
Okładka miesiąca: grudzień 2019
Chmielewski wybiera okładkę miesiąca
To nie jest kraj dla pechowych złodziejaszków
Pawełek o "Criminal #01: Tchórz. Lawless"

Zapowiedzi

Nowe Plansze

Nowe Imprezy

Forum Alei Komiksu

baner

NEWS

- Ukazały się

Hiroszima #6


Właśnie ukazała się szósta część serii "Hiroszima 1945" autorstwa Nakazawy Keiji. Komiks wydało wydawnictwo Waneko.
Druga polowa lat 40-tych w Hiroszimie. Gen i Ryuta nadal dzielnie walczą o przetrwanie. Chłopcy imają sie najprzeróżniejszych zajęć, m.in. sprzedają czaszki ofiar bomby amerykańskim żołnierzom. Kiedy udaje im sie zebrać spora kwotę umożliwiająca przeżycie, wyruszają na wieś po prowiant. Niestety Ryuta zostaje okradziony. Tymczasem stan cierpiącej na chorobę popromienna matki Gena gwałtownie sie pogarsza. Pani Kimie potrzebuje natychmiastowej hospitalizacji, ale jak tu leczyć matkę, kiedy znowu nie ma pieniędzy, a najstarszy brat Gena, Koji, który wyjechał do pracy w kopalni, żeby wesprzeć rodzinę, nie odzywa sie od miesięcy? Zdesperowany Ryuta postanawia okraść jedno z mafijnych kasyn. Gen i przyjaciele umierają ze strachu, bo zdają sobie sprawę, ze chłopak może przypłacić to życiem...

[Waneko]


Komentarze

Sortuj: od najstarszego | od najnowszego

lion -

No wreszcie ukazał się 6 tom Hiroszimy. Juz myslałem, ze Waneko zawiesiło ten świetny tytuł z powodu fatalnej sprzedaży, a tu prosze jaka niesopdzianka. Ta manga ma chyba 10 tomów (zgadza się?) więc może jednak waneko uda się wydać całośc, bedę za to trzymał kciuki, a w poniedzaiłek lecę kupic 6 tom Hiroszimy.
Oby tak dalej waneko i oby więcej takich mang dla dorosłych na naszym rynku.Czytelnikami mang nie są tylko nastolatki w przedziale wiekowym 11-15 lat.
lion