NEWS
- Najlepszy scenarzysta
- Ed Brubaker | DAREDEVIL | Marvel Comics
- Grant Morrison | ALL-STAR SUPERMAN | DC Comics
- Steve Murphy | UMBRA | Image Comics
- Don Rosa | UNCLE SCROOGE | Gemstone Publishing
- William Van Horn | WALT DISNEY COMICS & STORIES | Gemstone Publishing
- Brian K. Vaughn | Y: THE LAST MAN | DC/Vertigo
- Najlepszy rysownik
- Brian Fies | MOM’S CANCER | Abrams
- Renee French | THE TICKING | Top Shelf
- Stuart Immonen | NEXTWAVE: AGENTS OF HATE | Marvel Comics
- Frank Quitely | ALL-STAR SUPERMAN | DC Comics
- Don Rosa | UNCLE SCROOGE | Gemstone Publishing
- William Van Horn | WALT DISNEY COMICS & STORIES | Gemstone Publishing
- Najlepszy satyryk
- Jaime Hernandez | LOVE & ROCKETS | Fantagraphics
- Kevin Huizenga | CURSES | Drawn & Quarterly
- Bryan Lee O’Malley | SCOTT PILGRIM & THE INFINITE SADNESS | Oni Press
- Don Piraro | BIZARRO | King Features Syndicate
- Don Rosa | UNCLE SCROOGE | Gemstone Publishing
- William Van Horn | WALT DISNEY COMICS & STORIES | Gemstone Publishing
- Najlepszy liternik
- Jon Babcock | UNCLE SCROOGE | Gemstone Comics
- Chris Eliopoulos | FRANKLIN RICHARDS | Marvel Comics
- Hope Larson | GRAY HORSES | Oni Press
- Troy Peteri | NECROMANCER | Marvel Comics
- Stan Sakai | USAGI YOJIMBO | Dark Horse Comics
- Willie Schubert | WALT DISNEY COMICS & STORIES | Gemstone Publishing
- Najlepszy inker
- Jaime Hernandez | LOVE & ROCKETS | Fantagraphics
- Ryan Kelly | LOCAL | Oni Press
- Steve Leialoha | FABLES | DC/Vertigo
- Danny Miki | ETERNALS | Marvel Comics
- Joe Weems | HUNTER-KILLER | Top Cow / Image
- Najlepszy kolorysta
- Susan Daigle-Leach | WALT DISNEY COMICS & STORIES | Gemstone Publishing
- Steve Firchow | HUNTER-KILLER | Top Cow / Image
- Jamison Services | WILL EISNER’S THE SPIRIT, VOLUME 19 | DC Comics
- Lark Pien | AMERICAN BORN CHINESE | First Second
- Scott Rockwell | UNCLE SCROOGE | Gemstone Publishing
- Najlepszy twórca okładek
- John Cassaday | ASTONISHING X-MEN | Marvel Comics
- James Jean | FABLES | DC/Vertigo
- J.G. Jones | 52 | DC Comics
- Don Rosa | UNCLE SCROOGE | Gemstone Publishing
- Marc Silvestri | HUNTER-KILLER | Top Cow / Image
- Najlepszy nowy talent
- Lilli Carré | TALES OF WOODSMAN PETE | Top Shelf
- Brian Fies | MOM’S CANCER | Abrams
- Alexa Kitchen | DRAWING COMICS IS EASY! (EXCEPT WHEN IT’S HARD) | DKP
- Matthew Loux | SIDESCROLLERS | Oni Press
- Stjepan Sejic | WITCHBLADE | Top Cow / Image
- Najlepsza nowa seria
- CIVIL WAR | Marvel Comics
- 52 | DC Comics
- NECROMANCER | Top Cow / Image
- THE SPIRIT | DC Comics
- WASTELAND | Oni Press
- Najlepsza seria kontynuowana lub zakończona
- DAREDEVIL | Marvel Comics
- LOCAL | Oni Press
- THE SPIRIT | DC Comics
- UMBRA | Image Comics
- WALT DISNEY COMICS & STORIES | Gemstone Publishing
- Najlepszy komiks paskowy
- ANTIQUES: THE COMIC STRIP | J.C. Vaughn, Brendan Fraim & Brian Fraim | Well-Defined Productions
- DOONESBURY | Garry Trudeau | Universal Press Syndicate
- THE K CHRONICLES | Keith Knight | United Comics / Salon.com
- MAAKIES | Tony Millionaire | Self-syndicated
- MUTTS | Patrick McDonnell | King Features Syndicate
- Najlepsza antologia
- THE BEST AMERICAN COMICS | Houghton Mifflin
- FLIGHT, VOL. 3 | Ballantine Books
- HOTWIRE COMIX AND CAPERS | Fantagraphics
- MOME | Fantagraphics
- WALT DISNEY COMICS & STORIES | Gemstone Publishing
- Najlepszy album graficzny, wydany wcześniej w innej formie
- ABSOLUTE NEW FRONTIER | DC
- CASTLE WAITING | Fantagraphics
- THE EC ARCHIVES: WEIRD SCIENCE | Gemstone Publishing
- GHOST OF HOPPERS | Fantagraphics
- POLLY & THE PIRATES | Oni Press
- Najlepszy pojedyńczy zeszyt
- CIVIL WAR # 1 | Marvel Comics
- FUN HOME : A FAMILY TRAGICOMIC | Houghton Mifflin
- GANGES # 1 | Fantagraphics
- MOM’S CANCER | Abrams
- PRIDE OF BAGHDAD | DC/Vertigo
- SCHIZO #4 | Fantagraphics
- SOLO #11 | DC Comics
- Najlepsze amerykańskie wydanie zagranicznego materiału
- ABANDON THE OLD IN TOKYO | Yoshihiro Tatsumi | Drawn and Quarterly
- KAMPUNG BOY | Lat | First Second
- KLEZMER: BOOK ONE: TALES OF THE WILD EAST | Joann Sfar | First Second
- MOOMIN | Tove Jansson | Drawn and Quarterly
- ODE TO KIRIHITO | Osamu Tezuka | Vertical
- Najlepszy komiks internetowy
- AMERICAN ELF | James Kochalka | americanelf.com
- THE CHELATION KID | Robert Tinnell & Craig A. Taillefer | thechelationkid.com
- GIRL GENIUS | Phil & Kaja Foglio | www.girlgeniusonline.com
- PERRY BIBLE FELLOWSHIP | Nicholas Gurewitch | www.thepbf.com
- PVP | Scott Kurtz | www.pvponline.com
- Nagroda specjalna za doskonałą jakość wydania
- THE ABSOLUTE SANDMAN | DC Comics
- CARTOON AMERICA : COMIC ART IN THE LIBRARY OF CONGRESS | Abrams
- THE EC ARCHIVES: WEIRD SCIENCE and SHOCK SUSPENSTORIES | Gemstone Publishing
- THE LIFE AND TIMES OF SCROOGE MCDUCK COMPANION | Gemstone Publishing
- LOST GIRLS | Top Shelf
- POPEYE : I YAM WHAT I YAM | Fantagraphics
- Najlepszy album graficzny, wcześniej nie wydany w innej formie
- AMERICAN BORN CHINESE | Gene Luen Yang | First Second
- BILLY HAZELNUTS | Tony Millionaire | Fantagraphics
- FUN HOME: A FAMILY TRAGICOMIC | Alison Bechdel | Houghton Mifflin
- PRIDE OF BAGHDAD | Brian K. Vaughn & Nino Henrichon | DC/Vertigo
- SCOTT PILGRIM & THE INFINITE SADNESS | Bryan Lee O’Malley | Oni Press
- Najlepsze wznowienie
- COMPLETE CHESTER GOULD’S DICK TRACY | IDW Publishing
- COMPLETE PEANUTS | Fantagraphics
- EC ARCHIVES | Gemstone Publishing
- POPEYE: I YAM WHAT I YAM | Fantagraphics
- WALT & SKEEZIX | Drawn and Quarterly
- Specjalna nagroda za humor w komiksie
- Evan Dorkin | DORK | SLG Publishing
- Michael Kupperman | TALES DESIGNED TO THRIZZLE | Fantagraphics
- Bryan Lee O’Malley | SCOTT PILGRIM & THE INFINITE SADNESS | Oni Press
- Don Piraro | BIZARRO | King Features Syndicate
- Don Rosa | UNCLE SCROOGE | Gemstone Publishing
- Najlepsza biograficzna, historyczna lub dziennikarska prezentacja
- ART OUT OF TIME: UNKNOWN COMIC VISIONARIES 1900-1969 | Abrams
- COMIC ART | Buenaventura Press
- THE COMICS JOURNAL | Fantagraphics
- MAKING COMICS | HarperCollins
- THE OVERSTREET COMIC BOOK PRICE GUIDE | Gemstone Publishing
[KoZZ Na podstawie: www.harveyawards.org]
Tagi
Harvey AwardsKomentarze
Sortuj: od najstarszego | od najnowszego
qwerty -
na jakim kanale bedzie leciec transmisja z rozdania nagrod?? ;Pramirez82 -
Na kanale La MancheKerte -
Żadnego polaczka, nic wartego uwagi.yarecki -
a ten zboczeniec znów się udziela?Ty_draniu -
brak transmisji przeboleję za to Yoshihiro Tatsumi i Sfar mają się u nas ukazaćAndrewK1 -
A kiedy??Skąd te informacje??