reklama baner reklama
baner

NEWS

- Rozmaitości

Wieści od AgresiveDrawing


Grupa AgresiveDrawing planuje wydanie drukiem kolejnych tytułów komiksowych - więcej o nich w rozwinięciu newsa.

Agresor #5 - kolejny numer także - jak jego poprzednik - będzie papierowy. Liczba stron prawdopodobnie się nie zmieni. Nie wiadomo jeszcze, czy zin wydany zostanie w kolorze, czy czerni i bieli.
Raczej pewnymi pozycjami do druku jest komiks Kintara "Wzór dyskrecji" (scenariusz Jerzy Szyłak ) oraz "Transcedence" Michała "MP5" Pyteraf'a.
Nie obejdzie się oczywiście bez wywiadu oraz dawki publicystyki.

Antologia prac konkursowych "Patologia" (projekt okładki obok)- trafi do druku po rozstrzygnięciu konkursu, którego finał został odłożony na 20.11.2005. Nie będzie selekcji prac. W antologii ukażą się wszystkie nadesłane a nagrodzone zostaną szczególnie wyróżnione. Antologia ukaże się w twardej oprawie w pełnym kolorze prawdopodobnie w połowie grudnia.

Gregor #1 - historia utrzymana w klimatach fantasy, bardzo zbliżona do Władcy Pierścieni. Autorzy: Kintar oraz "jeden z tarnowskich pisarzy". Duet pracuje nad tym projektem od ponad roku. Do tej pory powstały trzy tomy i jak zapowiadają - będzie dużo więcej. Pierwszy tom opowieści powinien trafić do księgarń pod koniec tego rogu bądź na początku stycznia, komiksowa wersja ruszyć ma równolegle.

[Agresor]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-