NEWS

- Rozmaitości

''X-Men Legends II'' już do kupienia


Niedawno swoją premierę miała gra X Men Legends 2: Rise of Apocalypse, druga odsłona action RPG z mutantami w roli głównej.
Oficjalnym dystrybutorem gry w Polsce jest firma LEM.

X-men Legends II: Rise of Apocalypse to sequel znanej gry z gatunku Action - RPG, która zadebiutowała w 2004 r. Adaptacja przygód grupy mutantów wiernie oddaje klimat komiksowego pierwowzoru. Kontynuacja opowiada o przybyciu potężnego Apocalypse, który planuje pogrążyć świat w chaosie. W obliczu wspólnego zagrożenia X-Men'i i Bractwo Mutantów łączą swoje siły (będąc wcześniej wrogami) w walce o najwyższą stawkę.

W drugiej części gry "X-Men Legends", autorzy wprowadzili wiele ciekawych rozwiązań i nowości, m.in. nowe moce, ułatwiony system rozwoju postaci, tryb gry on-line oraz 16 super-bohaterów (ośmiu należących do X-Men’ów i ośmiu z Bractwa) w których będzie się mógł wcielić gracz. Wszyscy bohaterowie są dostępni od samego początku gry. Kilku dodatkowych super-bohaterów pojawia się jakoś NPC, czyli bohaterów niezależnych sterowanych wyłącznie przez graczy.Kliknij w obrazek, by przejść do galerii screenów z gry


W czasie gry odwiedzamy ogromne świątynie Madripoor’u, połacie egzotycznej i niebezpiecznej dżungli, wyspę Genosha, gorący Egipt oraz wiele innych obszarów znanych ze świata X-Men. Na swojej drodze spotkamy setki najróżniejszego rodzaju przeciwników, np w świątyniach można napotkać groźne Hellhound’y, a w Egipcie przerażające robako-podobne stwory.

Ta gra to nie tylko czysta akcja – co jakiś czas natrafiamy na różnego rodzaju zagadki, należy pamiętać o zarządzaniu swoimi postaciami, zdobywaniu nowych umiejętności i przedmiotów. Gracz będzie musiał nastawić się na właściwe wykorzystanie zarówno swoich umiejętności jak i otoczenia w którym się znajdzie.

Dodatkowym bonusem jest możliwość gry w sieci, w następujących trybach: Cooperative, Skirmish oraz Sparing.

Gra dostępna jest w wersjach PC, PlayStation 2, Gamecube, Xbox.

[LEM]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-