baner

NEWS

- Ukazały się

Uwaga Remanent 79: "Zgadzam się albo i nie!", "Martw się mniej"


"Zgadzam się albo i nie! Jak szanować granice - swoje i cudze" i "Martw się mniej" to poradniki Rachel Brian, które formalnie wykorzystują komiks i książkę obrazkową.
Zgadzam się albo i nie! Jak szanować granice - swoje i cudze

Zgadzam się albo i nie! Jak szanować granice - swoje i cudze

Scenariusz: Rachel Brian
Rysunki: Rachel Brian
Wydanie: I
Data wydania: Kwiecień 2020
Tłumaczenie: Maria Antonina Jaszczurowska
Druk: kolor
Oprawa: twarda
Format: 165x25 mm
Stron: 64
Cena: 27,90 zł
Wydawnictwo: Debit
ISBN: 978-83-8057-398-7

Komiksowy podręcznik dla dzieci, który w prosty sposób wyjaśnia, co to są granice i jak je stawiać, okazując szacunek sobie i innym. Co zrobić, gdy zachowanie drugiej osoby nas krępuje lub wręcz budzi strach? Jak nie zapominać, że nasze ciało należy do nas i to my decydujemy, z czym czujemy się dobrze, a co nas wprawia w zakłopotanie?

Trudna sztuka asertywności jest w tej książce przedstawiona w prosty, bezpretensjonalny i humorystyczny sposób. Autorka ilustruje każdy przykład komiksowym rysunkiem, który podpowiada dzieciom, jak jasno komunikować własne potrzeby, szanując przy tym granice innych ludzi. Bezcenne narzędzie dla rodziców, nauczycieli i edukatorów!

Zgadzam się albo i nie! Jak szanować granice - swoje i cudze Zgadzam się albo i nie! Jak szanować granice - swoje i cudze Zgadzam się albo i nie! Jak szanować granice - swoje i cudze Zgadzam się albo i nie! Jak szanować granice - swoje i cudze Zgadzam się albo i nie! Jak szanować granice - swoje i cudze Zgadzam się albo i nie! Jak szanować granice - swoje i cudze
Martw się mniej

Martw się mniej

Scenariusz: Rachel Brian
Rysunki: Rachel Brian
Wydanie: I
Data wydania: Maj 2021
Tłumaczenie: Maria Antonina Jaszczurowska
Druk: kolor
Oprawa: twarda
Format: 165x220 mm
Stron: 64
Cena: 29,90 zł
Wydawnictwo: Debit
ISBN: 978-83-8057-424-3

Nowy komiksowy podręcznik Rachel Brian, autorki bestsellerowego Zgadzam się albo i nie! oraz znanego na całym świecie filmiku Tea Consent.

Książka została napisana z myślą o tych, którzy się zamartwiają lub trapi ich lęk, czyli właściwie o nas wszystkich. Każde dziecko na co dzień doświadcza różnych uczuć mniej lub bardziej przyjemnych. I każde niejednokrotnie czegoś się obawia. Ale bywa, że nadmierny lęk staje się przeszkodą. Ta książka pomoże rozpoznać własne lęki i zrozumieć, dlaczego obawy są nieodłączną częścią życia, a także wyposaży małych czytelników w narzędzia przydatne, by odzyskać spokój.

Rzeczowa treść, która powstała w oparciu o badania naukowe, przedstawiona w formie zabawnych scenek.

Bezcenne narzędzie dla rodziców i nauczycieli!

Martw się mniej Martw się mniej Martw się mniej Martw się mniej Martw się mniej Martw się mniej[ljc]

Tagi

Uwaga Remanent


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-