baner

NEWS

- Ukazały się

Mumia Leśniaka


Powieści Pawła Leśniaka "Mumia" towarzyszy jej komiksowa wersja, której pierwszy tom właśnie ukazał się.
Mumia #01

Mumia #01

Scenariusz: Paweł Leśniak
Rysunki: Paweł Leśniak
Wydanie: I
Data wydania: 23 Luty 2022
Seria: Mumia
Druk: czarno-biały
Oprawa: miękka
Format: 20,5x29,5 cm
Stron: 32
Cena: 29,99 zł
Wydawnictwo: Nocą
ISBN: 9788395939969

Mose doczekał się chwili obcięcia włosów i tym samym staje się mężczyzną, mogącym decydować o swym losie. Jego ojciec, Keftir to weteran wojenny, wierny służbie Faraonowi. Ma jedno pragnienie - aby syn wstąpił do wojska i wspomógł utrzymanie domostwa, podarowanego im przez Faraona Echnatona. Mose jednak ma inne plany wobec swojej przyszłości, nieświadomy tego, że jego rodzice ukrywają przed nim fakt, iż są dręczeni i nachodzeni przez zbieraczy podatków, za długi wobec skarbca Faraona.

Nie opuszcza go również przeczucie, że nadchodzi coś strasznego. Lud coraz częściej szeptał, z przerażeniem w głosie, że wkrótce przybędzie mumia, a wraz z nią nastąpi koniec Egiptu.

Ciemność zawisa nad Egiptem. Mose zmuszony będzie dokonać wyboru, a potem ponieść tego konsekwencje. Czy mumia, o której wszyscy mówią, jest jedynie zapowiedzią nadejścia złych czasów? A może jest ona prawdziwa i nawiedza go w jego koszmarach nie bez powodu?

Paweł Leśniak po raz kolejny daje wyraz swojej niesamowitej wyobraźni, kreując świat, który zaskakuje, trzyma w napięciu oraz przeraża do szpiku kości!
Mumia #01 Mumia #01 Mumia #01[ljc]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-