baner

NEWS

- Ukazały się

Komiksowe gry od Egmontu


Oprócz gry "Szkoła latania" Egmont wydał ostatnio także "Kryzys", czyli drugi dodatek do "Pojedynku Superbohaterów DC" i wznowił planszówkę na podstawie "Tytusa, Romka i A'tomka".
Kryzys. Dodatek do gry Pojedynek Superbohaterów DC

Kryzys. Dodatek do gry Pojedynek Superbohaterów DC

Data wydania: Luty 2020
Seria: Pojedynek Superbohaterów DC
Cena: 99,99 zł
Wydawnictwo: Egmont
ISBN: 5908215010584

Nic już nie będzie takie samo! Uniwersum jest zagrożone. Bohaterowie muszą się zjednoczyć, by pokonać potężnych przeciwników i przezwyciężyć liczne kryzysy. Wypróbuj nowe tryby gry – kooperacyjny, solo oraz rywalizacyjny z niezwykle groźnymi Superłotrami! Dodatek zawiera nowych Superbohaterów, jak i zmodyfikowane wersje herosów z podstawowej gry stworzone z myślą o grze kooperacyjnej. Dziesiątki nowych kart, w tym „niemożliwe” wersje superłotrów podniosą poziom trudności i dodadzą rozgrywce nowego smaku.
Tytus, Romek i A'tomek. Gra planszowa

Tytus, Romek i A'tomek. Gra planszowa

Autor: Reiner Knizia
Wydanie: I
Data wydania: 2015
Cena: 99,99 zł
Wydawnictwo: Egmont
W 2020 roku gra miała wznowienie.

Kultowi bohaterowie teraz w grze planszowej!

Każdy gracz stara się stworzyć jak najciekawsze komiksy z udziałem bohaterów,
postaci, pojazdów i stworów wymyślonych przez Papcia Chmiela. Za pomocą debilarów licytuje cenne elementy komiksu (takie jak Rozalia i wannolot, Tytus i profesor Talent, karbulot i duszek). Skończone komiksy nagradzane są kokosami o różnej wartości punktowej. Gracze otrzymują też punktowane ordery za specjalne osiągnięcia (np. za najlepszy komiks). Wygra gracz, który na koniec gry zdobędzie najwięcej punktów.Gra spodoba się wszystkim fanom Tytusa – w wieku od 8 do 108 lat! Ciekawe reguły zapewnią dobrą zabawę także tym graczom, którzy nie znają komiksu.
Tytus, Romek i A'tomek. Gra planszowa[ljc]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-