baner

NEWS

- Zapowiedzi

Piekło na Ziemi


Mucha Comics zweryfikowała majowe plany wydawnicze, dorzucając do oferty jeszcze jeden album, którym jest "New X-Men #02: Piekło na Ziemi"!
New X-Men #02: Piekło na Ziemi

New X-Men #02: Piekło na Ziemi

Scenariusz: Grant Morrison
Rysunki: Frank Quitely, John Paul Leon, Phil Jimenez, Ethan Van Sciver, Igor Kordey
Wydanie: I
Data wydania: 27 Maj 2020
Seria: New X-Men
Tłumaczenie: Tomasz Sidorkiewicz
Druk: kolor
Oprawa: twarda
Format: 263 x 175 mm
Stron: 304
Cena: 110,00 zł
Wydawnictwo: Mucha Comics
ISBN: 978-83-66589-04-9

Mutanci będą określani jako dziwolągi. Będą opluwani i oskarżani o to, że kradną ludziom pracę, spożywają jedzenie przeznaczone dla ludzi, mają ludzkie partnerki. Jedni będą ich wyśmiewać, a inni będą się ich bać. Ale mutanci będą pojawiać się wszędzie. W miastach i na przedmieściach, na pustyniach i w dżunglach. Będą potrzebować nauczycieli, którzy pomogą im pokonać strach i pokazać, jak w odpowiedzialny sposób wykorzystywać swoje moce. Będą potrzebować X-Men!
Protestujący, którzy oblegają Instytut Xaviera, nie wiedzą, że mentor mutantów, Profesor Xavier, leży w śpiączce. Umiera uwięziony w ciele swojej złowrogiej bliźniaczki! Cassandra Nova przejęła ciało Xaviera i uciekła w kosmos. Teraz ta potężna psychopatka powraca na Ziemię z armadą imperium Shi’ar za plecami! Czy X-Men zdołają pokonać kobietę, która rzuciła międzygwiezdne imperium na kolana?
W tym albumie przedstawiamy również debiut Fantomexa.

Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w New X-Men #122-133.
New X-Men #02: Piekło na Ziemi New X-Men #02: Piekło na Ziemi New X-Men #02: Piekło na Ziemi New X-Men #02: Piekło na Ziemi New X-Men #02: Piekło na Ziemi[ljc]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-