baner

NEWS

- Galeria

Kwiecień z KG


Już 10 kwietnia do sprzedaży trafią "Do bani z takim komiksem!" Tadeusza Baranowskiego i "Kolekcja mitów profesora Brownstone’a. Marcy i zagadka sfinksa" Joe Todda Stantona.
Do bani z takim komiksem!

Do bani z takim komiksem!

Scenariusz: Tadeusz Baranowski
Rysunki: Tadeusz Baranowski
Wydanie: II zmnienione
Data wydania: 10 Kwiecień 2020
Seria: Krótkie Gatki
Oprawa: twarda
Format: 215 × 280 mm
Stron: 48
Cena: 59,90 zł
Wydawnictwo: Kultura Gniewu
ISBN: 978-83-66128-39-2

„Do bani z takim komiksem” Tadeusza Baranowskiego to album wyjątkowy. Pierwotnie ukazał się w 2005 roku i miał być swoistym pożegnaniem autora z czytelnikami oraz ich ulubionymi postaciami: Profesorkiem Nerwosolkiem, Entomologią Motylkowską, Lordem Hokusem Pokusem... Te 15 lat temu komiks miał limitowany nakład 550 egzemplarzy, który trafił tylko do garstki fanów, towarzyszyły mu liczne materiały specjalne, a nad całością wydania czuwał sam autor.

Teraz – po raz pierwszy od tamtego czasu – ten album Mistrza Polskiego Komiksu trafia do szerokiej dystrybucji. W porozumieniu z autorem pozbawiony będzie dodatków, tak by nabywcy limitowanego wydania dalej byli w posiadaniu unikatowej publikacji. Natomiast nic nie zmieni się w samym komiksie - niezwykle dowcipnym, fantastycznie kolorowym i cudownie narysowanym. Czyli takim, do jakich przez lata przyzwyczaił nas Tadeusz Baranowski.
Do bani z takim komiksem! Do bani z takim komiksem! Do bani z takim komiksem! Do bani z takim komiksem! Do bani z takim komiksem! Do bani z takim komiksem!
Kolekcja mitów profesora Brownstone’a. Marcy i zagadka sfinksa

Kolekcja mitów profesora Brownstone’a. Marcy i zagadka sfinksa

Scenariusz: Joe Todd Stanton
Rysunki: Joe Todd Stanton
Wydanie: I
Data wydania: 10 Kwiecień 2020
Seria: Kolekcja mitów profesora Brownstone’a, Krótkie Gatki
Tłumaczenie: Szymon Holcman
Oprawa: twarda
Format: 190x260 mm
Stron: 48
Cena: 44,90 zł
Wydawnictwo: Kultura Gniewu
ISBN: 978-83-66128-34-7

Gdy ojciec Marcy, poszukiwacz przygód Artur, znika w Egipcie, dziewczynka natychmiast rusza jego śladem. Już wkrótce stanie przed wielkim Sfinksem i będzie musiała rozwiązać jego zagadkę, by wejść do grobowca i uwolnić ojca. Z pomocą przyjdą jej egipscy bogowie, ale sukces wyprawy będzie zależał tylko do niej. Czy uda się jej przezwyciężyć największe lęki i ocalić ojca?

Przyłącz się do Marcy, staw czoła zagadkom i spotkaj starożytnych egipskich bogów podczas tej ekscytującej przygody!

„Marcy i zagadka sfinksa” to drugi tom przeznaczonej dla młodych czytelników serii „Kolekcja mitów profesora Brownstone’a”, autorstwa niezwykle utalentowanego brytyjskiego rysownika i pisarza Joe Tooda-Stantona. Prawa do ekranizacji serii kupiła amerykańska wytwórnia DreamWorks Animation znana z takich filmów, jak „Shrek”, „Kung Fu Pana”, „Madagaskar”, czy „Jak wytresować smoka”.
Kolekcja mitów profesora Brownstone’a. Marcy i zagadka sfinksa Kolekcja mitów profesora Brownstone’a. Marcy i zagadka sfinksa Kolekcja mitów profesora Brownstone’a. Marcy i zagadka sfinksa Kolekcja mitów profesora Brownstone’a. Marcy i zagadka sfinksa Kolekcja mitów profesora Brownstone’a. Marcy i zagadka sfinksa


[ljc]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-