reklama baner reklama
baner

NEWS

- Zapowiedzi

Ruszyła przedsprzedaż ekskluzywnego wydania Thorgala w Polsce


Ruszyła przedsprzedaż Ekskluzywnego wydania zbiorczego komiksu "Thorgal". Limitowany do 350 egzemplarzy nakład w powiększonym formacie - zbierający pierwsze cztery tomy serii - będzie miał swoją premierę 10 kwietnia 2019.
Thorgal - Ekskluzywne wydanie zbiorcze #01 (01-04)

Thorgal - Ekskluzywne wydanie zbiorcze #01 (01-04)

Scenariusz: Jean Van Hamme
Rysunki: Grzegorz Rosiński
Wydanie: I ekskluzywne
Data wydania: 10 Kwiecień 2019
Druk: kolor
Oprawa: twarda
Format: 290×360 mm
Stron: 208
Cena: 499 zł
Wydawnictwo: LIBERTAGO, PolishComicArt.pl
ISBN: 978-83-953828-0-2
Nakład: 350 numerowanych egzemplarzy

W skład wchodzą pierwsze cztery tomy komiksu* (208 stron) w rozmiarze oversized, o wymiarach 290x360mm. Jest to niepowtarzalna okazja, żeby nacieszyć się rysunkami „Thorgalem” Grzegorza Rosińskiego w powiększonym formacie, odnaleźć w nich niewidoczne dotąd szczegóły, przyjrzeć się kunsztowi artysty w pełnej krasie. Luksusowy album ukaże się w ilości jedynie 350 egzemplarzy. Każdy z nich zostanie opatrzony numerem seryjnym. Na dołączonej do albumu, unikatowej litografii znajdzie się odręczny podpis Grzegorza Rosińskiego. Środki wydrukowane w kolorze, na papierze arctic silk magno. Twardą okładkę (zaprojektowaną przez Piotra Rosińskiego) zdobią złocenia, tłoczenia i lakierowane elementy. Grzbiet zostanie obciągnięty płótnem.

Raz jeszcze rusz z Thorgalem do walki z Gandalfem Szalonym, rusz za Aaricią na wyspę lodowych mórz, sięgnij po naszyjnik Thajzi, zmierz się z Shardarem Potężnym i zwiedzaj fantastyczne krainy! To rzadka okazja, by przypomnieć sobie początki najpopularniejszej serii komiksowej w Polsce, wciąż świętującej triumfy za granicą. Grzegorz Rosiński i Jean Van Hamme stworzyli kultową serię komiksów fantasy, cieszącą się niegasnącą popularnością od 1976 roku. Jej bohaterowie zachwycają kolejne pokolenia w całej Europie. Tym razem wychowany przez wikingów przybysz z gwiazd, Thorgal, powraca w nowej, niespotykanej dotąd odsłonie!

[opis wydawcy][Ystad za planetakomiksow.pl]


Komentarze

Sortuj: od najstarszego | od najnowszego

alikenka -

Masakryczna okadka.

ASX76 -

Ależ oczywiście, że nie warto za tak absurdalną cenę + horrendalne koszty wysyłki. Tym bardziej mając do wyboru o niebo tańsze wydania.

General75 -

Zgadza się ta okładka jest beznadziejna, nawet totalnie beznadziejna, jeżeli jest to wydanie ekskluzywne.
Ilustracja jest w porządku, tyle że zajmuje góra 30% okładki.
Plansze w komiksie chyba nie są też w takim formacie jak ta ilustracja. (nie wiem, nie znam wydawnictwa, pierwsze wydanie w Polsce)
Jak już ktoś dostanie Thorgala ekskluzywnego niech się podzieli informacją na forum czy warto było kupować.

Pawel.M -

Okładka beznadzieja.

ASX76 -

Panowie, spokojnie. To nie koniec nakładu, tylko zeszła jego część. W sprzedaży jeszcze będzie.

EDIT: dzisiaj została sprzedana kolejna porcja nakładu na stronie Planety Komiksów.

General75 -

Fajna informacja. Tyle że pisze brak w magazynie. Więc chyba sprzedane.
Można było wydać w większym nakładzie i niższej cenie.

Leszek Biały -

Już wyprzedane...

Alinoe79 -

Jeśli komiks jest w powiększonym rozmiarze to dlaczego okładka jest pomniejszona i umieszczona w ramce? Jak widzę projekt okładki Piotra R. to przypomina mi się Kolekcja Komiksów GR z okładeczkami których Polak na oczy nie widział a które trzeba by oglądać przez lupę. No a cena to jest chyba jakiś żart !!!