reklama baner reklama
baner

NEWS

- Zapowiedzi

Bajki 5 minut przed snem


"Bajki 5 minut przed snem" to seria książek dla dzieci z opowiadaniami, których przeczytanie zajmuje pięć minut. Wśród nich są także pozycje poświęcone komiksowym bohaterom.
Bajki 5 minut przed snem. Batman

Bajki 5 minut przed snem. Batman

Wydanie: I
Data wydania: 15 Maj 2019
Seria: Bajki 5 minut przed snem
Oprawa: miękka
Format: 20x25 cm
Stron: 192
Cena: 36,99 zł
Wydawnictwo: Egmont
ISBN: 9788328137646

12 opowiadań wypełnionych akcją! Dla Batmana każdy czas jest dobry, by zadbać w mieście o sprawiedliwość. Co noc walczy więc z bezprawiem w Gotham City. Wraz z komisarzem Gordonem i Robinem jest w stanie powstrzymać najsprytniejszych, najpodstępniejszych i najpaskudniejszych złoczyńców.

W tej kolekcji bajek pełnych przygód największy detektyw świata stawi czoła Jokerowi, Pingwinowi, Kobiecie Kot i wielu innym. Dzięki opowiadaniom, idealnym do czytania na głos przed snem, zawsze znajdzie się czas, by walczyć o sprawiedliwość! 190 stron do czytania. 100 procent zabawy.
Bajki 5 minut przed snem. Smerfy

Bajki 5 minut przed snem. Smerfy

Wydanie: I
Data wydania: 15 Maj 2019
Seria: Bajki 5 minut przed snem
Oprawa: miękka
Format: 20x25 cm
Stron: 176
Cena: 36,99 zł
Wydawnictwo: Egmont
ISBN: 9788328140196

Czytanie przed snem to idealny pomysł na miłe zakończenie dnia, a zbiór krótkich i prostych opowieści o przygodach smerfów zachęca do samodzielnej lektury! Dołącz do Smerfetki na wielkim balu, potaplaj się w błocie z Lalusiem i świnką, posłuchaj muzyki Harmoniusza i przekonaj się, czy Osiłek znalazł na korcie tenisowym godnego siebie przeciwnika. Ta niezwykła książka to zbiór pięknie ilustrowanych opowiadań, które przeniosą młodych czytelników prosto do wioski smerfów i pomogą rozwinąć zamiłowanie do czytania!
Bajki 5 minut przed snem. Spider-Man

Bajki 5 minut przed snem. Spider-Man

Wydanie: I
Data wydania: Marzec 2018
Seria: Bajki 5 minut przed snem
Tłumaczenie: Marceli Szpak
Oprawa: miękka
Format: 20x25 cm
Stron: 192
Cena: 36,99 zł
Wydawnictwo: Egmont
ISBN: 9788328115477

Jeśli jesteś fanem superbohaterów, ta książka jest dla Ciebie! Znajdziesz w niej aż dwanaście niesamowitych historii o Spider-Manie i innych superherosach, takich jak chociażby Iron Man, Kapitan Ameryka czy Hulk. Chcesz poznać historię narodzin Spider-Mana? Jesteś ciekaw, czy istnieją inni Ludzie – Pająki? A może chciałbyś posłuchać o tym, jak Spider-Man został piratem? Albo jak wyglądało polowanie na Czarną Panterę? Dzięki książce „Spider-Man. Bajki 5 minut przed snem” przeżyjesz te i inne niesamowite przygody. Świat superbohaterów to ciągła walka dobra ze złem. Superherosi niestrudzenie bronią ludzi przed wrogami, którzy próbują zrobić im krzywdę i zaprowadzić na Ziemi chaos. Na szczęście, dzięki grupce odważnych bohaterów, posiadających niezwykłe moce, wszystko zawsze kończy się dobrze. Te opowieści doskonale ukołyszą cię do snu. W zaledwie 5 minut wysłuchasz całej historii i będziesz mógł zasnąć spokojny o losy świata wiedząc, że nad wszystkim czuwają superbohaterowie. Kolorowych snów… „Bajki 5 minut przed snem” to nowa seria książek do czytania dzieciom przed snem, powstała na bazie serii „Krótkie opowieści na dobranoc”. Ich główną siłą są przede wszystkim bohaterowie, doskonale znani i uwielbiani przez dzieci. Każda z książek zawiera od kilku do kilkunastu opowiadań, a na przeczytanie każdego z nich wystarczy jedynie 5 minut, co czyni je idealną lekturą przed snem. Oprócz opowiadań o Spider-Manie w serii ukazały się historie dla fanów Maszy i Niedźwiedzia, Barbie, Boba Budowniczego, a także miłośników klasycznych bajek Disneya i bohaterów znanych z kanału Disney Junior.


[ljc]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-