baner

NEWS

- Zapowiedzi

Drakula i spawacz


Na początku marca Kboom wyda długo oczekiwane albumy "Draculę" z rysunkami Mike'a Mignoli i "Podwodnego spawacza" autorstwa Jeffa Lemire'a. Sprawdźcie okładki i przykładowe plansze!
Dracula

Dracula

Scenariusz: Roy Thomas
Rysunki: Mike Mignola
Wydanie: I
Data wydania: 4 Marzec 2019
Tytuł oryginału: Bram Stoker's Dracula
Tłumaczenie: Tomasz Sidorkiewicz
Druk: czarno-biały
Oprawa: twarda
Format: 205x305 mm
Stron: 138
Cena: 79,00 zł
Wydawnictwo: Kboom
ISBN: 978-83-951721-5-1

Komiksowa adaptacja kinowego obrazu Francisa Forda Coppoli, będącego stylową ekranizacją klasycznej powieści grozy Brama Stokera, ukazała się jednocześnie z premierą filmu. Scenariusz napisał weteran rynku opowieści obrazkowych Roy Thomas, a historię o wampirze zilustrował Mike Mignola, który wówczas dopiero wspinał się po szczeblach komiksowej kariery. Album Dracula został entuzjastycznie przyjęty przez amerykańskich fanów. Obecnie ma status dzieła kultowego.

Przedstawiamy tę słynną opowieść w wersji czarno-białej, dzięki czemu otrzymujemy niezwykłą możliwość przyjrzenia się przepięknym i nastrojowym ilustracjom Mignoli, jego niezwykłej umiejętności wykorzystania surowych cieni i zaawansowanej technice opowiadania obrazem.
Dracula Dracula Dracula Dracula Dracula Dracula
Podwodny spawacz

Podwodny spawacz

Scenariusz: Jeff Lemire
Rysunki: Jeff Lemire
Wydanie: I
Data wydania: 4 Marzec 2019
Tłumaczenie: Natalia Niemczyk
Druk: czarno-biały
Oprawa: twarda
Format: 175x265 mm
Stron: 240
Cena: 99,00 zł
Wydawnictwo: Kboom
ISBN: 978-83-951721-4-4

Jack Joseph, podwodny spawacz na platformie wiertniczej u wybrzeża Nowej Szkocji, jest przyzwyczajony do ogromnej presji towarzyszącej pracy w głębinach. Jednak nic nie jest w stanie przygotować go do presji związanej z czekającą go nową rolą – Jack ma zostać ojcem. Im głębiej nurkuje, tym bardziej oddala od swojej młodej żony i nienarodzonego dziecka. Pewnej nocy, gdy zanurza się głęboko w lodowatym oceanie, przeżywa tajemnicze doświadczenie, które bezpowrotnie odmieni jego życie.
Podwodny spawacz to zarówno studium postaci robotnika, jak i zawiła tajemnica — to powieść graficzna o ojcu i synu, narodzinach i śmierci, wspomnieniu i rzeczywistości oraz skarbach, które trzymamy głęboko ukryte.

[opis wydawcy]
Podwodny spawacz Podwodny spawacz Podwodny spawacz Podwodny spawacz Podwodny spawacz


[ljc]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-