baner

NEWS

- Zapowiedzi

Mucha w lutym


Na początku lutego ukażą się kolejne tomy "Chew" i "Hrabstwa Harrow" - sprawdźcie ich okładki i przykładowe plansze z tych komiksów.
Chew #10: Krwawa kiszka

Chew #10: Krwawa kiszka

Scenariusz: John Layman
Rysunki: Rob Guillory
Kolor: Rob Guillory
Wydanie: I
Data wydania: 8 Luty 2019
Seria: Chew
Tłumaczenie: Robert Lipski
Druk: kolor
Oprawa: twarda
Format: 175x265 mm
Stron: 128
Cena: 55,00 zł
Wydawnictwo: Mucha Comics
ISBN: 978-83-65938-32-9

Tony Chu – federalny agent i cybopata, mający zdolność odbierania wrażeń ze wszystkiego, co spożywa, staje przed największym w swoim życiu wyzwaniem. Czeka go pojedynek z potworem, który zamordował jego siostrę. Który okaleczył jego kolegów. I który teraz zagraża jego córce.
Aby wyjść z tego wyzwania z życiem, Tony będzie potrzebował pomocy największego tajnego agenta w dziejach... Poyo. Ale Poyo zaginął... i prawdopodobnie nie żyje.
Przedstawiamy dalszy ciąg przełomowej, wielokrotnie nagradzanej serii komiksowej o gliniarzach, oprychach, kucharzach, kanibalach i jasnowidzach. Tom zawiera numery #46-50 serii.
„Layman i Guillory stworzyli idealnie zrównoważony komiks, który oferuje czytelnikowi wartką akcję, humor i krwiste postaci”.
Newsarama.com
„John Layman i Rob Guillory udowodnili w CHEW, że stanowią idealny duet. Każdy numer tej serii to cudowna synteza scenariusza i rysunku”.
IGN.com

„Jak zawsze kontrowersyjny i oryginalny”.
PasteMagazine.com
Chew #10: Krwawa kiszka Chew #10: Krwawa kiszka Chew #10: Krwawa kiszka Chew #10: Krwawa kiszka
Hrabstwo Harrow #05: Porzucony

Hrabstwo Harrow #05: Porzucony

Scenariusz: Cullen Bunn
Rysunki: Tyler Crook, Jenn Manley Lee
Wydanie: I
Data wydania: 8 Luty 2019
Seria: Hrabstwo Harrow
Tłumaczenie: Tomasz Sidorkiewicz
Druk: kolor
Oprawa: twarda
Format: 168x257 mm
Stron: 120
Cena: 55,00 zł
Wydawnictwo: Mucha Comics
ISBN: 978-83-65938-31-2

Olbrzym o przerażających żółtych oczach, zwany Porzuconym, rzadko opuszcza swoją zrujnowaną chatę, ukrytą głęboko w lasach hrabstwa Harrow. Ale nie zawsze Porzucony był ponurym samotnikiem... Kiedy do hrabstwa przyjeżdżają myśliwi chcący zapolować na wielką zwierzynę, znajdują o wiele więcej, niż się spodziewali. Emmy zaś, spotykając kolejne osoby spoza miasteczka, odkrywa tajemnice związane ze swoją przeszłością.

W piątym tomie serii znajdują się zeszyty #17–20 historii grozy z południa USA, pasjonująco opowiedzianej przez Cullena Bunna (Szósty rewolwer) i cudownie zilustrowanej przez Tylera Crooka (BBPO)!
Hrabstwo Harrow #05: Porzucony Hrabstwo Harrow #05: Porzucony Hrabstwo Harrow #05: Porzucony Hrabstwo Harrow #05: Porzucony Hrabstwo Harrow #05: Porzucony Hrabstwo Harrow #05: Porzucony


[ljc]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-