baner

NEWS

- Zapowiedzi

Tajemnica magicznego wywaru


"Tajemnicy magicznego wywaru", czyli najnowszej animacji o przygodach Asteriksa i Obeliksa towarzyszy książka ilustrowana pod tym samym tytułem. Sprawdźcie przykładowe strony!
Tajemnica magicznego wywaru

Tajemnica magicznego wywaru

Autor: Olivier Gay
Ilustracja: Fabrice Tarrin
Wydanie: I
Data wydania: 23 Styczeń 2019
Seria: Asteriks
Tłumaczenie: Marek Puszczewicz
Druk: kolor
Oprawa: miękka
Format: A4
Stron: 52
Cena: 19,99 zł
Wydawnictwo: Egmont
ISBN: 9788328141049

Album na podstawie filmu animowanego o tym samym tytule, którego polska premiera w kinach już w styczniu 2019 roku. Przed nami zupełnie nowe przygody nieugiętych Galów tym razem w formie opowiadania. Druid Panoramiks ma poważny kłopot i szybko musi podjąć konkretne działania. Sam jednak może sobie nie poradzić. Ale bez obaw! Asteriks i Obeliks na pewno nie zostawią go w potrzebie. Jak zwykle nie zabraknie wielu zabawnych sytuacji, niespodziewanych przeszkód, bijatyk oraz oczywiście… magicznego wywaru!

Asteriks to seria francuskich komiksów, wymyślona w 1959 r. przez scenarzystę i mistrza humoru René Goscinny’ego oraz rysownika Alberta Uderzo, od chwili premiery w październiku 1959 roku na łamach magazynu „Pilote” podbiła serca najpierw Francuzów i Belgów, a potem – stopniowo – reszty świata, stając się jednym z fenomenów kultury popularnej XX wieku.
Tajemnica magicznego wywaru Tajemnica magicznego wywaru Tajemnica magicznego wywaru


[ljc]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-