baner

NEWS

- Zapowiedzi

Kowalczuk na Niech żyje komiks 3!


Na trzeciej edycji "Niech żyje komiks!", która odbędzie się 10. listopada w warszawskim muzeum etnograficznym, ukażą się dwa niskonakładowe komiksy Łukasza Kowalczuka.
Captain Doctor

Captain Doctor

Scenariusz: Łukasz Kowalczuk
Rysunki: Łukasz Kowalczuk
Wydanie: I
Data wydania: 10 Listopad 2018
Druk: czarno-biały
Oprawa: miękka
Format: A5
Stron: 24
Cena: 12,00 zł
Wydawnictwo: Niezależne
nakład 100 egz.

Powraca stary wróg Kapitana Doktora, niejaki E.G.G.

Evil Genius Gangster nie jest sam, ale nasz bohater też ma sprzymierzeńców! Captain Doctor to komiks superbohaterski w starym stylu. Trzyma w napięciu, a jednocześnie zmusza do myślenia, ponieważ w tym limitowanym wydaniu specjalnym to czytelnik odpowiada za narrację i dialogi!

W 2019 roku we współpracy z Czytelnią Komiksów i Gazet NOVA, zaczniemy publikować kolejne kadry online, a czytelnicy będą mogli proponować swoje teksty. Najlepsze trafią do edycji uzupełnionej, a ich autorzy do stopki. Komiks w wersji uzupełnionej ukaże się w ramach Dnia Darmowego Komiksu.
Captain Doctor Captain Doctor Captain Doctor Captain Doctor
Łowcy. Przypadek?

Łowcy. Przypadek?

Scenariusz: Łukasz Kowalczuk
Rysunki: Łukasz Kowalczuk
Wydanie: I
Data wydania: 10 Listopad 2018
Druk: czarno-biały
Oprawa: miękka
Format: A4
Stron: 36
Cena: 32,00 zł
Wydawnictwo: Niezależne
nakład 66 egzemplarzy

W kwietniu tego roku, na potrzeby konkursu, stworzyłem dwa pomysły seriali telewizyjnych. Ukażą się one w wersji drukowanej za zgodą organizatorów. Książeczka zawierać będzie opisy postaci oraz pierwszego sezonu w wersji pisanej i rysowanej.

Łowcy
Mateusz nie ma wykształcenia, ambicji, ani dobrej pracy. Ma Nikolę - dziewczynę z bogatego domu. Jej ojciec zaprasza Matiego na polowanie. Czy elitarne koło łowieckie jest miejscem dla chłopaka z bloku? Dlaczego myśliwi zachowują się tak dziwnie? Gdzieś w Polsce, za fasadą tradycji, skrywa się pradawne zło.

Przypadek?
Jan Kowalski, niespełniony pisarz s-f i wyznawca teorii o spisku Reptilian, popełnia samobójstwo w szpitalu psychiatrycznym. Marta, jego córka, dziedziczy po nim jedynie kluczyk do skrzynki pocztowej. Dziewczyna ma wrażenie, że ktoś ją obserwuje. Przypadek? Nie sądzę...
Łowcy. Przypadek? Łowcy. Przypadek? Łowcy. Przypadek? Łowcy. Przypadek?[ljc]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-