baner

NEWS

- Rozmaitości

Multiversum stacjonarnie


Sklep internetowy Multiversum otwiera w Poznaniu w Centrum Handlowym Simex swój stacjonarny oddział: Azyl Komiksu.
azyl_fb_color

MULTIVERSUM przedstawia AZYL KOMIKSU


AZYL KOMIKSU to stacjonarny oddział MULTIVERSUM – sklepu internetowego działającego nieprzerwanie od 2006 roku z najtańszą ofertą komiksów anglojęzycznych w Polsce.

W AZYLU znajdziecie najświeższe premiery komiksowe, uzupełniane raz w tygodniu, jak i klasykę z rynku amerykańskiego. Są to zarówno wydania zbiorcze, potężne albumy, czy tradycyjne zeszyty. Poza typowym komiksem superhero, pośród tysięcy publikacji na półkach będą czekać tytuły z m.in. Europy i Japonii wydawane na rynku amerykańskim.

AZYL KOMIKSU odwiedzicie w Poznaniu przy ulicy Garbary 64 w Centrum Handlowym Simex codziennie między wtorkiem a piątkiem od 15:00 do 19:00 oraz w soboty od 10:00 do 15:00. Sklep będzie pojawiać się również ze swoją ofertą na różnych konwentach komiksowych.

Na wzór DNI OTWARTYCH W MULTIVERSUM, AZYL KOMIKSU również oferuje możliwość zdalnych zakupów asortymentu. Wystarczy wypełnić prosty formularz na stronie internetowej, a opiekun całego procesu – Wojciech Nelec, znany z takich samych działań podczas wspomnianej inicjatywy MULTIVERSUM – przyjmie wasze zamówienie, bez konieczności pojawienia się osobiście w sklepie.

Dodatkowo, poprzez prosty w obsłudze formularz istnieje możliwość zamówienia asortymentu dostępnego w magazynie MULTIVERSUM z odbiorem osobistym w AZYLU KOMIKSU.

Każda ważniejsza premiera na amerykańskim rynku nie umknie Waszej uwadze. W związku z wydarzeniami typu The Walking Dead Day, Batman Day czy premierami zeszytów ważnych serii, możecie się spodziewać dodatkowych atrakcji jak np. zniżki czy inne niespodzianki. O każdej inicjatywie dowiecie się z Facebooka i strony internetowej AZYLU KOMIKSU. Najbliższym wydarzeniem tego typu będzie listopadowa premiera nowej odsłony serii UNCANNY X-MEN z wydawnictwa Marvel.

Nieważne, czy szukacie upustu dla swojej manii komiksowej, czy po prostu rozpoczynacie swoją przygodę z komiksami - do naszego AZYLU przyjmiemy każdego "pacjenta".


azylkomiksu.pl
FB Azylu Komiksu


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-