baner

NEWS

- Zapowiedzi

Sideca: zapowiedzi


Sideca podała na Facebooku przybliżone daty premiery i dodruków albumów: "Bruno Brazil. Tom 1", "Rork #0-3" oraz "Wielki Martwy #1".
Na pierwszy ogień idzie dodruk "Wielkiego Martwego", który powinien się ukazać jeszcze w sierpniu. Następnie dodruk "Rorka" (wrzesień), a potem "Bruno Brazil" (październik).

Bruno Brazil. Tom 1

Scenariusz: Greg
Rysunki: William Vance
Wydanie: I
Data wydania: Październik 2018
Seria: Bruno Brazil
Druk: kolor
Oprawa: twarda
Stron: 180
Wydawnictwo: Sideca

Tymczasowo prezentujemy okładkę oryginalnego wydania, która zostanie zastąpiona okładką polskiej edycji gdy tylko udostępni ją wydawca.

[opis wydawcy]
Rork #0-3

Rork #0-3

Scenariusz: Andreas
Rysunki: Andreas
Wydanie: I
Data wydania: Grudzień 2013
Seria: Rork
Tytuł oryginału: Rork. L'intégrale 1
Wydawca oryginału: Lombard
Tłumaczenie: Anna Tillet
Druk: kolor, kreda
Oprawa: twarda
Format: 22,3 x 29,5 mm
Stron: 256
Cena: 159,90 zł
Wydawnictwo: Sideca
ISBN: 978-83-937967-4-8

Rork, który bardzo wcześnie poznał sekret pokonywania czasu i przestrzeni jest podróżnikiem, zmieniającym się niekiedy w badacza zjawisk paranormalnych. Często oglądając spektakl własnego życia, ten wędrownik o długich, białych włosach usiłuje pozbierać kawałki swojego losu, aby odzyskać nad nim kontrolę. W trakcie tych poszukiwań rozpocznie najniebezpieczniejszą ze swoich podróży: zjazd przyprawiający o zawrót głowy, w trakcie którego odkryje zapomniane tajemnice i stawi czoła przyczajonym demonom...

Album zawiera:
• Tom 0: Duchy (w czerni i bieli)
• Tom 1: Fragmenty
• Tom 2: Przejścia
• Tom 3: Cmentarzysko katedr
• Nowele: Zapomniani i Wybawiciel z okresu kredowego oraz tekst poświęcony autorowi z grafikami z archiwum artysty.

[opis wydawcy]
Rork #0-3 Rork #0-3 Rork #0-3 Rork #0-3 Rork #0-3 Rork #0-3 Rork #0-3
Wielki Martwy #1

Wielki Martwy #1

Scenariusz: Regis Loisel, Jean-Blaise Djian
Rysunki: Vincent Mallie
Kolor: François Lapierre
Wydanie: I
Data wydania: Wrzesień 2016
Seria: Wielki Martwy
Tytuł oryginału: Le grand Mort
Druk: kolor
Oprawa: twarda
Format: 210 x 290 mm
Stron: 120
Cena: 84,90 zł
Wydawnictwo: Sideca
ISBN: 978-83-65597-01-4
Seria wydawana po dwa oryginalne albumy w jednym tomie. Nakład 1000 egzemplarzy.
W sierpniu 2018 roku komiks miał dodruk.

Studentka ekonomii Pauline postanawia spędzić wakacje w domu przyjaciółki na francuskiej prowincji i przygotować się do egzaminów. Po spotkaniu miejscowego chłopaka - Erwana, wplątuję się w niebezpieczną rozgrywkę między dwoma odmiennymi światami. Na Erwanie ciąży brzemię zapewnienia równowagi pomiędzy Ziemią, a Małym Światem.

Istnieją jednak siły, które pragną zburzyć ustanowiony od dawna porządek i pierwsze symptomy nadciągającej zagłady widać na pogrążającej się w coraz większym chaosie Ziemi...

"Wielki Martwy" to jedna z najlepiej sprzedających się serii ostatnich lat na francuskim rynku. Dzięki zaskakująco dobrej sprzedaży cykl zaplanowany na 4 albumy rozrósł się do aktualnie 9 tomów, z czego 6 zostało wydanych, a 3 kolejne znajdują się w produkcji. Najprawdopodobniej ilość części zostanie zwiększona, ponieważ autorzy rozbudowują fabułę o nowe wątki, a dotychczas wydane tomy znajdują nowych nabywców.

[opis wydawcy]
Wielki Martwy #1 Wielki Martwy #1 Wielki Martwy #1 Wielki Martwy #1 Wielki Martwy #1 Wielki Martwy #1 Wielki Martwy #1 Wielki Martwy #1 Wielki Martwy #1 Wielki Martwy #1 Wielki Martwy #1 Wielki Martwy #1 Wielki Martwy #1 Wielki Martwy #1 Wielki Martwy #1 Wielki Martwy #1


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-