reklama baner reklama
baner

NEWS

- Zapowiedzi

Kurc we wrześniu


We wrześniu premierę będą mieć drugi tom "Mechanicznej ziemi" (Antarktyka) i czwarty "Niezwykłej podróży" - sprawdźcie przykładowe strony!
Mechaniczna ziemia #02: Antarktyka

Mechaniczna ziemia #02: Antarktyka

Scenariusz: Patrick Fitou
Rysunki: Jean-Baptiste Andreae
Wydanie: I
Data wydania: Wrzesień 2018
Seria: Mechaniczna ziemia
Druk: kolor
Oprawa: twarda
Format: 210 x 297 mm
Stron: 48
Cena: 45,00 zł
Wydawnictwo: Kurc
ISBN: 978-83-950849-4-2

Ucieczka z transatlantyka Mekaton nie była łatwa, ale prawdziwy problem to przetrwanie na lodowych pustkowiach. Na szczęście wszystko zmierza w dobrą stronę, gdy grupa uciekinierów spotyka przyjazne plemię Niedźwiedzia. W tym momencie natrafiają na nowe zagrożenie. Siły Specjalne Mekatona też nie dają o sobie zapomnieć.

W Mechanicznej ziemi spotykamy kolejne fantastyczne postacie, których autorem jest Jean-Baptiste Andréae (Azymut). Ludziom towarzyszą zwierzęta oraz roboty, a całość utrzymana jest w urzekającej stylistyce retrofuturystycznej, inspirowanej poetyką absurdu i niedorzeczności. Całość uzupełnia dawka oryginalnego humoru.

Oszołamiająca mieszanka wyobraźni!

[opis wydawcy]
Mechaniczna ziemia #02: Antarktyka Mechaniczna ziemia #02: Antarktyka Mechaniczna ziemia #02: Antarktyka
Niezwykła podróż #04

Niezwykła podróż #04

Scenariusz: Denis-Pierre Filippi
Rysunki: Silvio Camboni
Kolor: Gaspard Yvan
Wydanie: I
Data wydania: Wrzesień 2018
Seria: Niezwykła podróż
Tłumaczenie: Jakub Syty
Druk: kolor
Oprawa: miękka
Format: 215 x 290 mm
Stron: 48
Cena: 38,00 zł
Wydawnictwo: Kurc
ISBN: 978-83-950849-3-5

Wielka Brytania, rok 1927. Po wielu latach spędzonych w szkole z internatem, Emilien i Noemie zostają przywiezieni do rodzinnej rezydencji. Mieszkają w niej razem z Alexandrem, ojcem Emiliena, którego udało im się wyrwać ze szponów Trzeciej Osi. Ta tajemnicza sekretna organizacja ma niestety w swoich szeregach rodziców Noemie. Uciekając, zostawili oni naszą dwójkę łowców przygód z wieloma pytaniami.

Jaką naprawdę ogrywają rolę w w Trzeciej Osi? Jaki cel przyświeca robotom ingerującym w toczący się konflikt światowy? Czy Noemi zobaczy ponownie swoich rodziców?

W poszukiwaniu odpowiedzi dzieci wyruszają do San Francisco, gdzie nieoczekiwany partner pokaże im, że ich rodzina nie odkryła jeszcze przed nimi wszystkich swoich tajemnic...

[opis wydawcy]
Niezwykła podróż #04 Niezwykła podróż #04 Niezwykła podróż #04


[ljc]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-