reklama baner reklama
baner

NEWS

- Galeria

Nowa seria kryminalna


"Briggs Land" to kryminał duetu Brian Wood i Mack Chater. Pierwszy tom o tytule "Kobieca ręka" ukaże się w połowie marca. Cykl opowiada o antyrządowego ruchu secesjonistycznym w USA. Sprawdźcie okładkę i przykładowe plansze z tego komiksu!
Briggs Land #01: Kobieca ręka

Briggs Land #01: Kobieca ręka

Scenariusz: Brian Wood
Rysunki: Mack Chater
Wydanie: I
Data wydania: 14 Marzec 2018
Seria: Briggs Land
Tłumaczenie: Maria Jaszczurowska
Druk: kolor
Oprawa: miękka
Format: 170x260 mm
Stron: 160
Cena: 49,99 zł
Wydawnictwo: Egmont
ISBN: 9788328126336

Terytorium Briggsów to siedziba największego i najtajniejszego antyrządowego ruchu secesjonistycznego w Stanach Zjednoczonych. Miało być bezpieczną przystanią dla każdego, kto chciał wieść proste, spokojne życie z dala od świata. Stało się jednak ostoją dla białych ekstremistów i uzbrojonych bojówek. Terytorium to czerpie również miliardy dolarów ze sprzedaży pozwoleń na odwierty.

Przebywający w więzieniu patriarcha rodu, Jim Briggs, rozpoczął negocjacje mające na celu sprzedaż całego terenu rządowi w zamian za natychmiastowe zwolnienie. Żona Jima, Grace, po kilkudziesięciu latach spędzonych na tej ziemi potrafi dostrzec jej potencjał. Chciałaby uczynić z Terytorium Briggsów miejsce, w którym szanuje się tradycję i chroni obywateli stawiających czoła niepewnej przyszłości. Próbując odebrać mężowi władzę, doprowadza do wojny wewnątrz społeczności – a nawet własnej rodziny. Sytuacja staje się groźna. Posunięcie Grace może ściągnąć na Terytorium uwagę agentów federalnych.

Pisarz Brian Wood (The Massive, Rebels) i rysownik Mack Chater (Smoke/Ashes) – stworzyli pasjonującą sagę kryminalną, która doskonale pasuje do niespokojnego świata, w jakim przyszło nam żyć.

[opis wydawcy]
Briggs Land #01: Kobieca ręka Briggs Land #01: Kobieca ręka Briggs Land #01: Kobieca ręka


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-