baner

NEWS

- Zapowiedzi

Kurc w lutym


Trzeci tom "Niezwykłej podróży" i dodruk "Anima" planowane są na 21. lutego.

Niezwykła podróż #03

Niezwykła podróż #03

Scenariusz: Denis-Pierre Filippi
Rysunki: Silvio Camboni
Kolor: Gaspard Yvan
Wydanie: I
Data wydania: 21 Luty 2017
Seria: Niezwykła podróż
Tłumaczenie: Jakub Syty
Druk: kolor
Oprawa: miękka
Format: 215 x 290 mm
Stron: 52
Cena: 38,00 zł
Wydawnictwo: Kurc
ISBN: 978-83-947753-7-7

Wielka Brytania, rok 1927. Po wielu latach spędzonych z dala od rodziny w szkole z internatem, Emilien i Noemie zostają przywiezieni do rodzinnej rezydencji. Na miejscu dowiadują się o zniknięciu ojca Emiliena, Alexandra. Aby go odszukać, z pomocą Amelii i Terence'a odbudowują jego prototyp i zapisują się zamiast niego do konkursu imienia Juliusza Verne'a.

Od momentu wejścia na pokład transatlantyku zmierzającego do Nowego Jorku, gdzie ma rozpocząć się konkurs, zapowiada się podróż pełna wrażeń. W obliczu zagrożenia ze strony Trzeciej Osi, wciąż nasilającego się światowego konfliktu oraz uczestników, którzy również należą do podejrzanych, nasi przyjaciele będą mieli pełne ręce roboty.

Mimo wszystko są zdeterminowani, by odkryć tajemnice, których tropem podążają. Nie zdają sobie jednak sprawy, jak bardzo odpowiedzi, jakie uzyskają, mogą wstrząsnąć ich światopoglądem!

[opis wydawcy]
Niezwykła podróż #03 Niezwykła podróż #03 Niezwykła podróż #03
Druuna #00: Anima

Druuna #00: Anima

Scenariusz: Paolo Eleuteri Serpieri
Rysunki: Paolo Eleuteri Serpieri
Wydanie: I
Data wydania: Maj 2016
Seria: Druuna
Tłumaczenie: Wojciech Birek
Druk: kolor, kreda
Oprawa: twarda płócienna, obwoluta
Format: 240 x 320 mm
Stron: 80
Cena: 79,00 zł
Wydawnictwo: Kurc
ISBN: 978-83-921387-4-7
W lutym 2018 komiks miał dodruk.

Anima budzi się. Dosiada swe wierne ptaszysko i leci by odkryć dziką i piękną krainę. Po drodze będzie musiała wykazać się odwagą, stawić czoło niebezpieczeństwu i przeżyć niesamowite, zmysłowe przygody. Odkryje przed nami cudowny świat fantasy opowiedziany bez słów, w którym rysunki mówią same za siebie.

Mistrz komiksu europejskiego, Paolo Eleuteri Serpieri komiksem Anima powraca do świata Druuny, swej najbardziej znanej i najpiękniejszej bohaterki. Cykl zapoczątkowany w 1985 roku odniósł ogromny sukces w Europie i Ameryce. Drukowały go liczne wydawnictwa i magazyny, w tym legendarny „Heavy Metal”. Swój sukces zawdzięcza precyzyjnym, klasycznym rysunkom oraz fabule osadzonej w postapokaliptycznej scenerii, ale przede wszystkim dzięki ponętnej bohaterce.[opis wydawcy]
Druuna #00: Anima Druuna #00: Anima Druuna #00: Anima[ljc]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-