baner

NEWS

- Zapowiedzi

Lutowy Timof


Na luty Timof Comics przygotowało trzy premiery "Man:Plus" i "Modlitewnik narodowy", a także 10 tom "Ralpha Azhama". Dwa pierwsze tytuły ukażą się z początkiem miesiąca, trzeci w jego drugiej połowie.

Man:Plus

Man:Plus

Scenariusz: Andre Lima Araujo
Rysunki: Andre Lima Araujo
Kolor: Arsia Rozegar
Wydanie: I
Data wydania: 5 Luty 2018
Tłumaczenie: Bartosz Czartoryski
Druk: kolor
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Format: 165x235 mm
Stron: 104
Cena: 49,00 zł
Wydawnictwo: Timof Comics
ISBN: 978-83-65527-45-5
Komiks nr 242

Witajcie w Olissipo City!

Tutaj rządzi wyższa technologia, a człowieka od maszyny dzieli coraz cieńsza linia.

Brutalna konfrontacja wadliwego androida, stworzonego przez korporację Jiqiren, ze szwadronem najemnych cyborgów, angażuje do akcji elitarną brygadę policji Olissipo.

Komisarz Elsa i kapitan Rodrigo stają na czele dochodzenia, które szybko ujawnia konspirację, mogącą zakwestionować znaczenie ludzkiej egzystencji...
Araújo pełnymi garściami czerpie z dorobku Masamunego Shirowa, tworząc swoją własną cyberpunkową wizję świata przyszłości.

André Lima Araújo - urodzony w Ponte de Lima. Z wykształcenia architekt. Robi karierę w Marvel Comics, gdzie rysował już wiele różnych tytułów, między innymi: Fantastic Four, Avengers AI, Inhumans i Spider-Man. Równolegle pracował nad własnym komiksem, który trzymacie w rękach. Man:Plus oryginalnie został opublikowany po angielsku w USA przez wydawnictwo Titan. Jego najnowsze dzieło to Generation Gone dla Image comics do scenariusza Alesa Kota.
André mieszka w Portugalii z żoną i córką. W wolnych chwilach czyta książki historyczne, gra na konsoli i prowadzi samochód.

[opis wydawcy]
Man:Plus Man:Plus Man:Plus Man:Plus Man:Plus Man:Plus
Modlitewnik narodowy

Modlitewnik narodowy

Scenariusz: Marcello Quintanilha
Rysunki: Marcello Quintanilha
Wydanie: I
Data wydania: 5 Luty 2018
Tłumaczenie: Jakub Jankowski
Druk: czarno-biały
Oprawa: miękka
Format: 160x230 mm
Stron: 128
Cena: 37,00 zł
Wydawnictwo: Timof Comics
ISBN: 978-83-65527-56-1
Komiks nr 243

Zbiór krótkich opowieści o życiu współczesnych Brazylijczyków. Karnawał nie trwa wiecznie, codzienność potrafi przytłoczyć, ale zawsze jest miejsce na pogodę ducha i odrobinę radości.

Marcello Quintanilha - urodzony w 1971 roku brazylijski twórca komiksów mieszkający w Europie. Na polskim rynku ukazał się jego album Wolfram, który w tym roku doczeka się ekranizacji.

[opis wydawcy]
Modlitewnik narodowy Modlitewnik narodowy Modlitewnik narodowy Modlitewnik narodowy Modlitewnik narodowy Modlitewnik narodowy


[ljc]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-