baner

NEWS

- Rozmaitości

Ruszyła strona z oryginałami PolishComicArt.pl


Dzisiaj w polskim internecie ukazała się strona PolishComicArt.pl na której można znaleźć ofertę oryginalnych plansz komiksowych zagranicznych oraz polskich artystów.
Świat komiksu to nie tylko świat fantazji i kolorowych rysunków a komiks to nie tylko opowieść z dymkiem. Komiks jest sztuką i jest to fakt niezaprzeczalny. Popkultura brylująca na salonach, będącą hobby nie tylko zwykłego człowieka ale także gwiazd z pierwszych stron gazet i ekranów.

Chciałbym Państwa zaprosić do tego świata, świata doskonałych rysunków, wspaniałych prac i wielkich nazwisk.

Galeria PolishComicArt.pl ma stanowić dla Państwa drzwi do tego świata, drzwi dzięki którym nie tylko wejdziecie , ale i poznacie jego tajemnice, mogąc spełniać swoje marzenia posiadania czegoś wyjątkowego.

W naszej ofercie znajdują się największe nazwiska artystów z Polski jak i z reszty świata a dzięki ścisłej współpracy z największymi marszandami z branży, dajemy Państwu dostęp do ogromnej bazy która regularnie będzie się powiększać.


Serdecznie zapraszamy

Zespół PolishComicArt.pl


Mail: gallery [at] polishcomicart.pl

Mobile: +48 780 072 074

polishcomicsart01

polishcomicsart02

polishcomicsart03

polishcomicsart04

polishcomicsart05W Galerii znajduje się wielu interesujących artystów oraz prac. Były wśród nich takie nazwiska jak Andreas, Manara, Dillon, Fabry, Breyfogle, Larsen, Lloyd, Guerra, McKean i wielu, wielu innych.

Wielbiciele rodzimej twórczości, też znajdą coś dla siebie. Plansze Janusza Christy, Zbigniewa Kasprzaka, Tomasza Leśniaka, Łukasza Mazura, Piotra Nowackiego, Tadeusza Raczkiewicza, Wojtka Cichonia czy tak wyróżnione ostatnio Mirabelki Jana Mazura zadowolą niejednego wielbiciela sztuki.[Ystad za PolishComicArt.pl]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-