reklama baner reklama
baner

NEWS

- Zapowiedzi

Szósty "Bler" pojawi się w Łodzi


Już w najbliższy weekend, na Międzynarodowym Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi, będzie można zakupić "Psie imperium" – najnowszy tom przygód Blera. Przykładowe plansze do obejrzenia w rozwinięciu newsa.
Tym razem akcja komiksu przeniesie się nieco na zachód od Krakowa, do Katowic. Poniżej można zobaczyć osiem plansz z gotowego komiksu i porównać je z wcześniejszymi wersjami.

Aleja Komiksu objęła patronat nad "Psim imperium".

Bler #6: Psie imperium

Bler #6: Psie imperium

Scenariusz: Rafał Szłapa
Rysunki: Rafał Szłapa
Wydanie: I
Data wydania: 16 Wrzesień 2017
Seria: Bler
Druk: kolor
Oprawa: miękka
Format: A4
Stron: 48
Cena: 38,00 zł
Wydawnictwo: Blik Studio

Nowe miasto i znowu kłopoty.

Bler żyje z dnia na dzień, w przekonaniu, że wreszcie pozostawił przeszłość za sobą. Dziesięcioletnia Laura, którą opiekuje się od czasu przywrócenia jej do życia w ruinach Krakowa, jest jego oczkiem w głowie. Pozorną równowagę burzy tajemniczy posłaniec, którego pojawienie się wpędza bohatera w obsesyjny lęk o bezpieczeństwo dziewczynki. Zamiast czekać bezczynnie na rozwój sytuacji Bler podejmuje prywatne śledztwo, które doprowadzi go do przerażającego odkrycia.

[opis wydawcy]
Bler #6: Psie imperium Bler #6: Psie imperium Bler #6: Psie imperium Bler #6: Psie imperium Bler #6: Psie imperium Bler #6: Psie imperium Bler #6: Psie imperium Bler #6: Psie imperium Bler #6: Psie imperium Bler #6: Psie imperium Bler #6: Psie imperium Bler #6: Psie imperium Bler #6: Psie imperium


[PKP]


Komentarze

Sortuj: od najstarszego | od najnowszego

loch7 -

Uważam,że obecnie Rafał Szłapa niszczy polski rynek komiksowy swoją zajebistością! Bler ssie!!! Pozytywnie :D