reklama baner reklama

Nowe Teksty

Kosmiczne początki Toma Kinga
Sławinski o "Omega Men. To już koniec"
Wysyp Venomów
Panic o "Amazing Spider-Man. Globalna sieć #08: Venom Inc."
Mighty Mike
Kleszcz o "Uniwersum DC według Mike`a Mignoli"
Brzydki i słaby
Kleszcz o "Superman. Action Comics #03: Polowanie na Lewiatana"
Okładka miesiąca: październik 2020
Chmielewski wybiera okładkę miesiąca

Zapowiedzi

Reklama baner Reklama

Nowe Plansze

Nowe Imprezy

Forum Alei Komiksu

NEWS

- Spotkania, wystawy, imprezy

Finał pierwszej edycji Tarnowskiej Akademii Komiksu


6 lipca o godzinie 17:00 w tarnowskim pałacyku Strzeleckim (ul. Słowackiego 1) odbędzie się uroczyste zakończenie Akademii Komiksu.
Dopiero co był nabór studentów do Tarnowskiej Akademii Komiksu a czas minął jak z bicza strzelił !!! Był to bardzo twórczy i pracowity okres w trakcie którego młodzi tarnowianie mogli zapoznać się z pracą twórców komiksów, pracą grafika komputerowego, metodami tradycyjnymi za pomocą ołówka i flamastrów jak i pracą na tabletach piórkowych. Jeśli chcecie poznać młodych twórców i ich drogę do pierwszych samodzielnych komiksów zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Podczas podsumowania pierwszego etapu działalności TAK w siedzibie Biura Wystaw Artystycznych w Tarnowie, w Parku Strzeleckim, zaprezentowane zostaną komiksy - efekty pracy młodych twórców z tarnowskich szkół i multimedialna prezentacja pracy studentów TAK. Swoje doświadczenia z pracy podsumują profesorowie TAK: Marcelina Kudrańska, Krzysztof Kudrański i Piotr Kukla. Kończący zajęcia w TAK młodzi studenci otrzymają dyplomy ukończenia zajęć. Krzysztof Głomb - prezes Stowarzyszenia "Miasta w Internecie" opowie o dalszych edukacyjnych innowacyjnych propozycjach SMWI, realizowanych w Fabryka Przyszłości
W trakcie spotkania będzie można zapoznać się z tabletami piórkowymi i interaktywnymi tabletami LCD firmy WACOM. Zapraszamy wszystkich miłośników komiksu i prac plastycznych młodych tarnowian!
20170706tarnow

[Ystad za Event FB]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-