baner

NEWS

- Zapowiedzi

Piętnasty Akt na tegorocznym DwuTakcie


Piętnasty numer toruńskiego magazynu komiksowego "Akt" będzie miał swoją premierę na tegorocznej edycji DwuTaktu (27 maja 2017). Zapraszamy do rozwinięcia newsa po więcej szczegółów.
Akt #15
Do najnowszego numeru magazynu AKT, którego premierę przewidujemy na dzień 27 maja, czyli na Festiwalu Kultury Popularnej DwuTakt, zebraliśmy bardzo ciekawy i bogaty, komiksowy materiał.
Okładkę zdobi świetna ilustracja Kamili Kozłowskiej, a wewnątrz oprócz komiksu Kamili znajdziecie prace Pauliny i Małgorzaty Lewandowskich (nie są spokrewnione ;) ), Krzyśków - Otorowskiego i Churskiego, Piotra Wojciechowskiego, tajemniczej Zvyrke, Tomka Niewiadomskiego z nieśmiertelnym Ratmanem oraz Jarka Wojtasińskiego m.in. z Binio Billem w Jego wykonaniu. Na deser komiks Mistrza - Tadeusza Baranowskiego, a całości dopełni niemała dawka publicystyki, w postaci obszernych tekstów Michała Siromskiego i Mateusza Szlachtycza. Całe to dobro spakujemy w najgrubszy z dotąd wydanych numerów i w ten oto sposób AKT 15 będzie miał 60 stron, w tym 18 kolorowych!

[opis wydawcy]


[Ystad za informacją prasową]

Tagi

DwuTakt 2017


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-