NEWS

- Konkurs

COPyright Mielec… czyli Konkurs na komiks


W związku z przypadającą 80. rocznicą powstania Centralnego Okręgu Przemysłowego – Miejska Biblioteka Publiczna SCK w Mielcu ogłasiło Konkurs na komiks "COPyright Mielec". Termin nadsyłania zgłoszeń mija 30 czerwca
COPyright Mielec… czyli Konkurs na komiksW związku z przypadającą 80. rocznicą powstania Centralnego Okręgu Przemysłowego – Miejska Biblioteka Publiczna SCK w Mielcu ogłasza Konkurs na komiks.

20170630mielec

Zadaniem Konkursu COPyright Mielec : twoje miasto – twoja historia jest zaprojektowanie i wykonanie komiksu dotyczącego funkcjonowania COP na terenie Mielca w latach 1937-1939.

Na prace konkursowe czekamy do 30 czerwca 2017 r.Weź udział w Konkursie – poznaj historię swojego miasta!

Szczegóły Konkursu w Regulaminie (pobierz załącznik).
Regulamin_Konkursu_COPyright_Mielec.docx.[Ystad za biblioteki.mielec.pl]


Komentarze

Sortuj: od najstarszego | od najnowszego

Mazin82 -

Postulowalbym azeby moze Aleja zapoznala sie wczesniej z zasadami konkursu, by nie reklamowac niepotrzebnie dziwnych inicjatyw tego typu.

W Regulaminie nie ma NIC odnosnie nagrod, tylko ze beda przyznane, ale czy beda to pieniadze, nagrody rzeczowe, dyplom itd - NIC o tym nie wiadomo.

A najlepszy jest ten kawalek:

"1. Organizator zastrzega sobie prawo do publikacji nagrodzonych i wyróżnionych prac w mediach, w Internecie bez dodatkowej zgody autorów oraz bez honorarium autorskiego."

Czyli pozamiatane. Nie wiadomo w jaki sposob nagrodza laureatow, nie wiadomo ile tych wyroznien bedzie, ale jak juz jury decyzje podejmie to moga sobie publikowac co chca, gdzie chca, bez pytania sie autorow. Fajnie!

beerseeker -

Nie ma co się gorączkować - jak Ci nie pasuje regulamin, to po prostu nie bierz udziału...
Ale absolutnie masz rację i niestety wiele regulaminów tego typu konkursów to "samo zło"...

Ystad -

Jako robiący newsa:
1.po ro są regulaminy, żeby je czytać.
2.stwierdzenie "wiele regulaminów to samo zło" jest ugrzecznione. Jako iż czytam je wszystkie z racji wrzucania newsów stwierdzam, że słowo "większość" by tu bardziej pasowało.

i na końcu:
3.sugerujesz (Mazin82), że powinniśmy wybiórczo traktować informację jakie "przekazujemy dalej naszym czytelnikom"? Aleja nie jest ani z jednej ani z drugiej strony czy to politycznej czy jakiejkolwiek innej barykady. Staramy się informować o wszystkim co znajdziemy/dostaniemy. Szukamy tych informacji bardzo wnikliwie (z resztą zauważyłem, że różne serwisy komiksowe i okołokomiksowe korzystają z naszych znalezisk na bieżąco). Więc chyba nie jest źle. W drugą stronę to nie działa - raczej inne serwisy nie zaskoczą mnie jakimś newsem. Chyba że jakimś nieoficjalnym kuluarowym.