reklama baner reklama

Nowe Teksty

Pamiętaj, że umrzesz
Jasiński o "Opowieści Grabarza. Krótkie historie o życiu marnym i bez celu"
Czas się skończył
Kleszcz o "Avengers. Czas się kończy #03"
Jeszcze bardziej dawno temu, w nie tak dalekiej Korelii
Zimiński o filmie "Han Solo: Gwiezdne wojny - historie"
Prawie tak dobry jak klasyka
Kleszcz o "Conan. Narodziny legendy"
Wesołe bagnisko grozy
Sławiński o "Saga o Potworze z Bagien. Tom 1"

Zapowiedzi

Nowe Plansze

Nowe Imprezy

  • Dwutakt 2018
  • Miejsce: Toruń, Dwór Artusa, Rynek Staromiejski 6
    Kiedy: 2018-10-20

Forum Alei Komiksu

baner

NEWS

- Spotkania, wystawy, imprezy

Warsztaty rysunku komiksowego i ilustracji w Siedlcach


25 kwietnia w siedleckiej Galerii Kultura (ul. 3 Maja 44/2) rozpoczyna się cykl dwugodzinnych Warsztatów rysunku komiksowego i ilustracji prowadzonych przez Marcina Strokosza.
Galeria Kultura zaprasza na warsztaty rysunku komiksowego i ilustracji, które poprowadzi rysownik Marcin Strokosz.

Punktem wyjścia dla programu warsztatów jest komiks i ilustracja oraz techniki dla nich właściwe. Przez to, że komiks stoi na styku wielu dziedzin artystycznych oraz sztuki i kultury masowej, umiejętności zdobyte przy jego tworzeniu stają się często podstawą twórczości.

20170425siedlce

Kurs jest adresowany zarówno do osób zupełnie początkujących w rysunku/komiksie/ilustracji, jak i osób o różnym stopniu doświadczenia plastycznego. Może stanowić rozwinięcie wcześniej zdobytych umiejętności w dziedzinach komiksowi pokrewnych. Zainteresuje także osoby, które traktują komiks jako hobby i chciałyby poszerzyć swoją wiedzę oraz zobaczyć jak jego tworzenie wygląda od kuchni.

W programie między innymi nauka zasad rysunku, konsultacje rysunków uczestników, tworzenie własnego mini komiksu, dyskusje o komiksach i nie tylko.

Warsztaty poprowadzi Marcin Strokosz - warsztat szlifował pod okiem wielu uznanych artystów zarówno w kraju jak i zagranicą oraz prowadząc własna działalność artystyczną. Posługuje się wieloma technikami plastycznymi: ołówek, węgiel, pastel, akryl, olej, airbrush itp.

Termin: rozpoczęcie kursu 25 kwietnia 2017, daty spotkań: 25 kwietnia, 9, 16, 23, 30 maja 2017, godz. od 17.00 do 19.00, Galeria Kultura (ul. 3 Maja 44/2), informacje i zapisy: 608 657 713, stowarzyszenie.tutajteraz@gmail.com, cena 120 zł za cały kurs (10 godzin), cena obejmuje materiały warsztatowe.


[Ystad za Event FB]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-