Nowe Teksty

Zły dzień Claytona Cole'a
Panic o "II wojna domowa. Amazing Spider-Man"
Marvel mówi: sprawdzam
Pawełek o filmie "Avengers. Koniec gry"
Kosmos jest do kitu!
Sławiński o "Invincible #04"
Gert się (nie)zmienia
Wronka o "Nienawidzę Baśniowa #03: Grzeczna dziewczynka"
Batman i chaos
Kleszcz o "Batman Metal #03: Mroczny wczechświat"

Zapowiedzi

Nowe Plansze

Nowe Imprezy

  • MFKiG 30
  • Miejsce: Łódź, Expo Łódź, aleja Politechniki 4
    Od: 2019-09-27
    Do: 2019-09-29

Forum Alei Komiksu

baner

NEWS

- Spotkania, wystawy, imprezy

Warsztaty rysunku komiksowego i ilustracji w Siedlcach


25 kwietnia w siedleckiej Galerii Kultura (ul. 3 Maja 44/2) rozpoczyna się cykl dwugodzinnych Warsztatów rysunku komiksowego i ilustracji prowadzonych przez Marcina Strokosza.
Galeria Kultura zaprasza na warsztaty rysunku komiksowego i ilustracji, które poprowadzi rysownik Marcin Strokosz.

Punktem wyjścia dla programu warsztatów jest komiks i ilustracja oraz techniki dla nich właściwe. Przez to, że komiks stoi na styku wielu dziedzin artystycznych oraz sztuki i kultury masowej, umiejętności zdobyte przy jego tworzeniu stają się często podstawą twórczości.

20170425siedlce

Kurs jest adresowany zarówno do osób zupełnie początkujących w rysunku/komiksie/ilustracji, jak i osób o różnym stopniu doświadczenia plastycznego. Może stanowić rozwinięcie wcześniej zdobytych umiejętności w dziedzinach komiksowi pokrewnych. Zainteresuje także osoby, które traktują komiks jako hobby i chciałyby poszerzyć swoją wiedzę oraz zobaczyć jak jego tworzenie wygląda od kuchni.

W programie między innymi nauka zasad rysunku, konsultacje rysunków uczestników, tworzenie własnego mini komiksu, dyskusje o komiksach i nie tylko.

Warsztaty poprowadzi Marcin Strokosz - warsztat szlifował pod okiem wielu uznanych artystów zarówno w kraju jak i zagranicą oraz prowadząc własna działalność artystyczną. Posługuje się wieloma technikami plastycznymi: ołówek, węgiel, pastel, akryl, olej, airbrush itp.

Termin: rozpoczęcie kursu 25 kwietnia 2017, daty spotkań: 25 kwietnia, 9, 16, 23, 30 maja 2017, godz. od 17.00 do 19.00, Galeria Kultura (ul. 3 Maja 44/2), informacje i zapisy: 608 657 713, stowarzyszenie.tutajteraz@gmail.com, cena 120 zł za cały kurs (10 godzin), cena obejmuje materiały warsztatowe.


[Ystad za Event FB]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-