baner

NEWS

- Zapowiedzi

Teenage Mutant Ninja Turtles: Ultimate Collection 1 od Fantasmagorie tylko w przedsprzedaży


Wydawnictwo Fantasmagorie zapowiedziało na lipiec 2017 komiks "Teenage Mutant Ninja Turtles: Ultimate Collection 1". Będzie on wydrukowany jedynie w ilości odpowiadającej ilości złożonych na niego zamówień do 8 maja 2017.
Sprawa wygląda tak:

zbieramy przedpłaty od dzisiaj do 8.05.2017, komiks dostępny jedynie w naszym sklepie fantasmagorie.com.pl (już można zamawiać), nie planujemy innej dystrybucji, drukujemy tyle ile zbierzemy przedpłat, licencja jest bardzo droga i musimy minimalizować ryzyko. Dla nas będzie to też taka forma sprawdzenia czy da się realizować projekty w taki sposób. Jeśli wszystko się powiedzie, to w przyszłości będziemy próbować też z innymi, równie dobrymi tytułami.


fantasmagoriezlowietizer


Teenage Mutant Ninja Turtles: Ultimate Collection 1

Wydanie: I
Data wydania: Lipiec 2017
Tytuł oryginału: Teenage Mutant Ninja Turtles Ultimate Collection vol 1
Rok wydania oryginału: 2009
Wydawca oryginału: IDW Publishing
Druk: czarno-biały
Oprawa: twarda
Format: 220×310 mm
Stron: 320
Cena: 120 zł
Wydawnictwo: Fantasmagorie

Wojownicze Żółwie Ninja po raz pierwszy w Polsce w takim wydaniu! Klasyczny run Kevina Eastmana przedstawiający przygody Żółwi od początku. Niekontrolowana jazda bez trzymanki w czerni i bieli. Seria przeznaczona zarówno dla hardcorowych fanów, jak i dla tych, którzy dopiero chcą rozpocząć przygodę z Żółwiami. One potrafią znacznie więcej, niż jedzenie sałaty. Przekonaj się sam!

[opis wydawcy]


[Ystad za Fantasmagorie FB]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-