Nowe Teksty

Szaleniec z Oskarem
Pawełek o filmie "Joker"
Paulina Christa: Żeby pamięć o dziadku nie zaginęła
rozmowa z Pauliną Christą, prezesem Fundacji „Kreska” im. Janusza Christy
Coś się kończy, coś się zaczyna
Tymoteusz Wronka o "Łasuch #03"
Danie w sosie słodko-gorzkim
Wronka o "Chew #12: Czarna polewka"
Pewnego razu w kinie
Pawełek o filmie "Pewnego razu... w Hollywood"

Zapowiedzi

Nowe Plansze

Nowe Imprezy

Forum Alei Komiksu

baner

NEWS

- Zapowiedzi

Dwa Blery jeszcze w tym roku?


Jak donosi Rafał Szłapa - autor serii "Bler" jest prawdopodobne, że w tym roku ukażą się dwie części komiksu - 6: Psie imperium, oraz 7: Mistrzyni Bieżni (tytuł roboczy).
Raport z pola bitwy#1
Drodzy sympatycy i Fani Blera. Mogło Was zaniepokoić to ostatnie, przedłużające się milczenie. Przyznaję, robienie komiksów w PL, zwłaszcza takich jakie chcę i lubię robić to nielekki kawałek chleba, po sukcesach związanych z crowdfundingiem do Blera#5 przyszedł czas na mały kryzys. Rozważałem nawet zakończenie serii, co byłoby całkiem naturalne, zważywszy na to jak zakończył się ostatni tom. Podjąłem też próby wpłynięcia na nieco większe wody (o tym pewnie szerzej niebawem) - co umożliwiłoby częstsze publikowanie komiksu. Niestety, póki co nie przyniosły one rezultatów. Wierzę w potencjał tej opowieści oraz w Was, moi czytelnicy, dlatego, mimo chwili zwątpienia, nie zamierzam kończyć z Blerem. Będę starał się ze wszelkich sił rozszerzać zakres działalności oraz szukać nowych grup odbiorców tej opowieści co zapewni jej trwanie. Niezależnie od przeciwieństw idziemy do przodu!
Optymistycznie założyłem na bieżący rok stworzenie dwóch albumów. jeden to zapowiadany z dawien dawna B6: Psie Imperium, drugi to opowieść zatytułowana roboczo B7: Mistrzyni Bieżni i poświęcona pewnej żeńskiej (super-)bohaterce. Co z tego wyjdzie, trudno powiedzieć, gdyż konieczność zarabiania i spora ilość zleceń nieco niweluje te plany. Opcja minimum to B6 i tego, póki co się trzymajmy. Dziękuję za Wasze maile i dotychczasowe wsparcie. To dzięki Wam Bler, jako seria komiksowa żyje nadal i wygląda, ze w jej ramach jeszcze wiele opowiemy!Bler #6: Psie imperium

Bler #6: Psie imperium

Scenariusz: Rafał Szłapa
Rysunki: Rafał Szłapa
Wydanie: I
Data wydania: Pierwsza połowa roku 2017
Seria: Bler
Druk: kolor
Oprawa: miękka
Format: A4
Wydawnictwo: Blik Studio[Ystad za Bler FB]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-