reklama baner reklama

Nowe Teksty

Powiew świeżości
Kleszcz o 2. tomie "Zabij albo zgiń"
Opowieści z hrabstwa Harrow
Słoński o 3. tomie "Hrabstwa Harrow"
Statyści z teczką
Słoński o 1. integralu "100 naboi"
Odtrutka na przemoc?
Chmielewski o 1. tomie "Poison City"
Kolejne rosomaki Aarona
Grygiel o 2. tomie "Wolverine'a" wg Aarona

Zapowiedzi

Nowe Plansze

Nowe Imprezy

Forum Alei Komiksu

Zapytaj Wydawcę

baner

NEWS

- Rozmaitości

Magazyn "Dobra Manga"


Na PolakPotrafi.pl trwa zbiórka na nowy magazyn poświęcony mandze i anime.
Kilka słów od zespołu redakcyjnego:

Idea magazynu "Dobra Manga" - CZAS POŚWIĘCONY LEKTURZE MANGI NIE BĘDZIE STRACONY POD WARUNKIEM ŻE WYBIERZESZ DOBRY TYTUŁ

Naszym zadaniem będzie zatem podpowiedzieć, które z dostępnych na polskim rynku tytułów są warte Twojej uwagi i pieniędzy. W ostatnich latach rynek komiksów azjatyckich w Polsce rozwija się bardzo dynamicznie. Bogata oferta mangi jest widoczna zwłaszcza na półkach specjalistycznych sklepów komiksowych i Empików. W gąszczu tytułów można się pogubić i przegapić naprawdę ciekawe pozycje. Dlatego w magazynie prezentujemy tytuły, które nas zaintrygowały i chcemy podzielić się z Tobą naszą opinią. Stąd nazwa magazynu Dobra Manga. Znajdziesz tu rzetelnie napisane recenzje dobrych tytułów. Postaramy się pokazać różnorodność z jakiej słynie komiks azjatycki. Komedia, sensacja, kryminał, dramat, science-fiction, horror, erotyka itd. Każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno młodszy jak i starszy czytelnik. Zdamy relacje z branżowych imprez, przyjrzymy się nowościom filmowym, napiszemy o dobrych grach wideo dla fanów, rozpoczniemy serię wywiadów z ciekawymi ludźmi z branży. Każda dobra inicjatywa w fandomie trafi na strony magazynu. Zakładamy czytelniku, że jesteś otwarty na świat i na pewno ucieszysz się z recenzji komiksów europejskich i amerykańskich, książek i dużej porcji dobrej publicystyki. Zapraszamy również do lektury działu retro. O tym dlaczego o nostalgii lepiej czytać, aniżeli do niej wracać w praktyce, będzie w felietonie w premierowym numerze.

Dobra Manga ma wszystko, co powinien zawierać współczesny magazyn o azjatyckim komiksie. Dodatkowo w atrakcyjnej dla oka szacie graficznej!


dobra_manga

Okładka pierwszego numeru "Dobrej Mangi"

Twórcy projektu potrzebują 12000 zł. Na razie udało im się zdobyć niewielką część tej kwoty, ale do zakończenia akcji pozostało jeszcze 15 dni. Jeśli chcecie ich wesprzeć, możecie to zrobić pod tym adresem.

[PKP]

Tagi

Dobra Manga PolakPotrafi.pl


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-