reklama baner reklama

Nowe Teksty

Utknąć w Filadelfii
Panic o 1. tomie "Oblivion Song. Pieśń otchłani"
Wino im starsze tym… gorsze?
Sus o "Torpedo 1972"
Pomściciele z Gotham
Gierszewski o "Batman. Detective Comics: Syndykat ofiar"
Retro Batman
Sławiński o "Batman. Świt mrocznego księżyca"
Nosił Wade razy kilka
Grygiel o "Deadpool. Wszystko, co dobre…"

Zapowiedzi

Nowe Plansze

Nowe Imprezy

Forum Alei Komiksu

Zapytaj Wydawcę

baner

NEWS

- Zapowiedzi

Krazy Kat pierwszym tytułem od Fantasmagorie


Wydawnictwo Fantasmagorie poinformowało, że ich pierwszym komiksem będzie "Krazy Kat. Paski wybrane (1916-1922)" (autor: George Herriman). Zapraszamy do rozwinięcie newsa po więcej szczegółów.
Planowana cena okładkowa komiksu to 69 zł. Przy zakupie komiksu w przedpłacie klient dostaje 20 procent zniżki na nasz następny komiks oraz numerowany egzemplarz (planujemy numerować egzemplarze od 1 do 100, pozostałe trafią do powszechnej dystrybucji, o numerze decyduje kolejność wpłat), przy zakupie 2 egzemplarzy wysyłka gratis. Zgłoszenia do przedpłat prosimy kierować na priv.

Jeśli chodzi o specyfikację wydania to będzie to oprawa twarda, format A4, ok. 240 stron, rodzaj papieru munken print cream v1.5 150g (taki jaki został użyty przez Egmont do komiksu Willa Eisnera "Sprawa rodzinna i inne historie). Cena okładkowa to 69 zł. Planowana data premiery to marzec (nie podaję konkretnie który dzień marca gdyż jest sporo pracy przy czyszczeniu plansz i ich tłumaczeniu). Nakład 500 sztuk.

Co do planów na przyszłość to szczegółów jeszcze nie mogę podać gdyż negocjujemy z kilkoma wydawnictwami amerykańskimi i europejskimi. Jeśli wszystko się powiedzie to na pewno oferta będzie odpowiednio zróżnicowana. Znajdą coś dla siebie zarówno fani amerykańskiego mainstreamu jak i frankofonów.

Jeśli chodzi o 20 procent na kolejny komiks to oczywiście, że obowiązuje ona na jakikolwiek, nie musi być to kolejny przez nas wydany, zniżka będzie ważna bezterminowo.

Krazy Kat. Paski wybrane (1916-1922)

Krazy Kat. Paski wybrane (1916-1922)

Scenariusz: George Herriman
Rysunki: George Herriman
Wydanie: I
Data wydania: Marzec 2017
Oprawa: twarda
Format: A4
Stron: 240
Cena: 69 zł
Wydawnictwo: Fantasmagorie[Ystad za Fantasmagorie FB]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-