reklama baner reklama

Nowe Teksty

Wino im starsze tym… gorsze?
Sus o "Torpedo 1972"
Pomściciele z Gotham
Gierszewski o "Batman. Detective Comics: Syndykat ofiar"
Retro Batman
Sławiński o "Batman. Świt mrocznego księżyca"
Nosił Wade razy kilka
Grygiel o "Deadpool. Wszystko, co dobre…"
Tajemnice Los Angeles
Grygiel o "Hawkeye. L.A. Woman"

Zapowiedzi

Nowe Plansze

Nowe Imprezy

Forum Alei Komiksu

Zapytaj Wydawcę

baner

NEWS

- Spotkania, wystawy, imprezy

Piątkowe Spotkanie z Komiksem 104: Sebastian Skrobol


W piątek 28 października o godzinie 18:45 w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie (ul. Rajska 1) odbędzie się kolejne z serii Piątkowych Spotkań z Komiksem. Gościem będzie Sebastian Skrobol.
Sebastian Skrobol – rysownik, ilustrator, kolorysta. Pięciokrotny laureat konkursu na krótką formę komiksową organizowaną rokrocznie przy Międzynarodowym Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi. W 2013 roku został wyróżniony Stypendium Sklep.Gildia.pl dla komiksowego debiutanta – efektem czego był album „Quiet Little Melody - A simple fairytale” wydany w 2014 roku przez Wydawnictwo Komiksowe. W październiku 2016 nakładem tego samego wydawnictwa ukazała się antologia „Mute” zbierająca krótsze prace Skrobola do scenariuszy m.in. Bartosza Sztybora czy Denisa Wojdy. Spotkanie z popularnym Skrobolem poprowadzi prezes Krakowskiego Stowarzyszenia Komiksowego – Simeon Genew.
Spotkanie będzie streamowane.

20161028krakowSkrobol

Spotkanie odbędzie się na pierwszym piętrze Arteteki, agendy Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie, mieszczącej się w budynku Małopolskiego Ogrodu Sztuki. Arteteka WBP w Krakowie jest domeną sztuk wizualnych, gdzie znajduje się liczący już ponad 3 000 pozycji zbiór komiksów.


[Ystad za Event FB]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-