reklama baner reklama

Nowe Teksty

Co przyniesie przyszłość?
Gierszewski o 1. tomie "Pożogi"
Większy świat
Tymczyński o 2. tomie "Amuletu"
Oddział miernot
Kleszcz o 1. tomie "Oddziału Samobójców" (Odrodzenie)
Zielono mi
Kleszcz o 1. tomie "Green Arrow" (Odrodzenie)
Za 100, za 300 - październik 2017
Chmielewski typuje październikowe zakupy komiksów

Zapowiedzi

Nowe Plansze

Nowe Imprezy

Forum Alei Komiksu

Zapytaj Wydawcę

baner

NEWS

- Spotkania, wystawy, imprezy

Spotkanie z Igorem Jarkiem i Judytą Sosną w Katowicach


Centrum Zimbardo (Katowice, plac Wyzwolenia 5) w Nikiszowcu działające przy Stowarzyszeniu Fabryka Inicjatyw Lokalnych oraz Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Chełmku zapraszają 21 października na godzinę 17:00 na Spotkanie z Igorem Jarkiem i Judytą Sosną - autorami komiksu "Słowackiego".
Centrum Zimbardo w Nikiszowcu działające przy Stowarzyszeniu Fabryka Inicjatyw Lokalnych oraz Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Chełmku zapraszają na Spotkanie z Igorem Jarkiem i Judytą Sosną.

20161021katowice

Pierwszy raz w życiu będę mógł spacerkiem dojść do miejsca, w którym razem z żoną będziemy gadać o naszej wspólnej pracy w komiksiarskim kołchozie "Hop-Siup".
Przeczytam też kilka wierszy z "Białaczki" i coś nowego o przygodach Garrego Barrego. Na wielkim telebimie będziemy puszczać kadry z naszego nowego projektu.
Dzięki uprzejmości Kultury Gniewu, z Warszawy w opancerzonym wagonie przyjadą do nas na Śląsk egzemplarze naszego komiksowego debiutu. Prosimy więc o wyszarpanie kasy od matek, żon czy kochanek i stawienie się w centrum Zimbardo na Nikiszu.
Potem idziemy na piwo!

Zapraszamy!!!Słowackiego

Słowackiego

Scenariusz: Igor Jarek
Rysunki: Judyta Sosna
Wydanie: I
Data wydania: Czerwiec 2016
Druk: czarno-biały
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Format: 165 × 215 mm
Stron: 70
Cena: 39,90 zł
Wydawnictwo: Kultura Gniewu
ISBN: 978-83-64858-36-9

Słowackiego – to nazwa jednej z ulic w centrum Katowic. Właśnie na niej znajduje się pokój wynajmowany przez głównego bohatera i zarazem narratora komiksu. Z racji swojego atrakcyjnego położenia, przez mieszkanie na Słowackiego przewija się wiele osób, które zostawiają po sobie ślad w postaci opowiadanych przez nie historii.

„Słowackiego” – debiutancki album Judyty Sosny i Igora Jarka – to komiks o tym, że nawet w najbanalniejszej sytuacji, gdy tylko jej się przyjrzeć oczywiście, można znaleźć ciekawą opowieść.

Autorzy prywatnie są małżeństwem. Judyta pracuje jako grafik w jednej z krakowskich firm zajmujących się produkcją gier mobilnych. Igor jeszcze do niedawna był górnikiem na jednej z katowickich kopalń. Razem prowadzą bloga Hopsiup.

[opis wydawcy]
Słowackiego Słowackiego Słowackiego Słowackiego Słowackiego


[Ystad za Event FB]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-