reklama baner reklama

Nowe Teksty

Długa droga
Sus o "Coś wiecej, czegoś mniej" Szyłaka
Staruszek Parker
Panic o „Spider-Man: Władza”
Cudowne chwile miłości
Kamiński o "Nie musisz się mnie bać" Sfara
Bez dymu, bez ognia
Kleszcz o 4. tomie "Thunderbolts"
Zwyczajne życie superherosa
o 1. tomie Hawkeye'a

Zapowiedzi

Reklama baner Reklama

Nowe Plansze

Nowe Imprezy

Forum Alei Komiksu

Zapytaj Wydawcę

baner

NEWS

- Spotkania, wystawy, imprezy

Cykliczne warsztaty komiksowe w Zielonej Górze


Dzisiaj o godzinie 17:00 w kawiarni Zielonogórskiego Ośrodka Kultury przy ulicy Festiwalowej odbędzie się pierwsze, organizacyjne spotkanie cyklicznych warsztatów komiksowych prowadzonych przez Weronikę Dobrowolską. Warsztaty nie są ograniczone wiekowo, odbywać się będą co tydzień.
Do tych, którzy lubią oglądać obrazkowe historyjki i chcieliby zostać ich autorami, kierowane są warsztaty w ZOK-u. Rysowania i wszystkiego, co związane z komiksem, nauczy nasza redakcyjna koleżanka, Weronika Dobrowolska.

Jest to kontynuacja warsztatów komiksowych prowadzonych wiele lat przez artystów w Zielonogórskim Ośrodku Kultury. W rolę instruktorki po raz kolejny wciela się Weronika. Uczestnicy mogą być pewni, że zajęcia będą urozmaicone i obejmą również rysowanie od podstaw.

Wiek uczestników nie ma większego znaczenia. Z otwartymi ramionami będą przyjęte dzieci w wieku 10 lat, jak i młodsze oraz studenci. Każdy będzie mógł uczyć się od siebie nawzajem.

Zajęcia z tworzenia komiksów będą organizowane co tydzień. Pierwsze, organizacyjne spotkanie odbędzie się 26 września o godzinie 17:00 w kawiarni Zielonogórskiego Ośrodka Kultury przy ulicy Festiwalowej. Informacji o zajęciach można szukać na stronie zok.com.pl oraz fanpage’u wzielonej.pl]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-