reklama baner reklama

Nowe Teksty

Ostra jazda w baśniowej tonacji
Panic o 1. tomie "Head Loppera"
Dynamit i Nitrogliceryna
Kleszcz o "Batman/Sędzia Dredd: Wszystkie Spotkania"
Dziesięć oznak paranoi
Sus o "10 bolesnych operacjach"
Gdzie jest Peter?
Kleszcz o 2. tomie "Amazing Spider-Man"
Czejeni kontratakują
Tymczyński o 6. tomie "Comanche"

Zapowiedzi

Nowe Plansze

Nowe Imprezy

Forum Alei Komiksu

Zapytaj Wydawcę

baner

NEWS

- Spotkania, wystawy, imprezy

Warsztaty ilustratorskie z Jarosławem Gachem w Elblągu


W dniach 22-24 sierpnia w elbląskim SCE "Światowid" (Plac Jagiellończyka 1) odbywać się będą warsztaty ilustratorskie dla dzieci i młodzieży w wieku 10-15 lat prowadzone przez Jarosława Gacha.
Pozostały już pojedyncze wolne miejsca na bezpłatne warsztaty teatralne i ilustratorskie, które odbywają się w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w ostatni tydzień wakacji.

W ostatni sierpniowy tydzień dzieci i młodzież w wieku od 10 do 15 lat mogą wziąć udział w warsztatach teatralnych lub ilustratorskich.

Warsztaty teatralne (22-26 sierpnia, CSE "Światowid")
Z pomocą instruktorki Ireny Adamiak - aktorki Teatru im. Aleksandra Sewruka -uczestnicy przygotują spektakl teatralny nawiązujący do mało znanych legend z naszego regionu.

Warsztaty ilustratorskie (22-24 sierpnia, CSE "Światowid")
Prowadzone przez Jarosława Gacha – współtwórcę serii komiksów „Legendy Warmińskie”. Uczestnicy poznają historię i gwarę warmińską, podstawy powstawania komiksu, zwłaszcza tworzenia postaci rysunkowych, a następnie stworzą własne prace.

Zajęcia trwają od godz. 10.00 do 14.00.


Warsztaty odbywają się w ramach projektu „Mała Ojczyzna pamięta o wielkich legendach”. Efekty pracy uczestników warsztatów zostaną wykorzystane przy kolejnych działaniach projektowych m.in. przy tworzeniu Wędrującej Wystawy, pocztówek, warmińsko-mazurskiej mapy legend, publikacji „Legendarny album Małej Ojczyzny” czy obrazkowej gry logicznej dedykowanej regionalnym legendom.

Warsztaty są bezpłatne i skierowane do dzieci i młodzieży w wieku 10-15 lat. Zapisy: 55 611 20 59/ agnieszka.tkaczuk@swiatowid.elblag.pl. Liczba miejsc ograniczona.

Projekt „Mała Ojczyzna pamięta o wielkich legendach!” dofinansowano ze środków Muzeum Historii Polski w Warszawie w ramach Programu „Patriotyzm Jutra”.
[Ystad za swiatowid.elblag.pl]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-