reklama baner reklama

Nowe Teksty

Ostra jazda w baśniowej tonacji
Panic o 1. tomie "Head Loppera"
Dynamit i Nitrogliceryna
Kleszcz o "Batman/Sędzia Dredd: Wszystkie Spotkania"
Dziesięć oznak paranoi
Sus o "10 bolesnych operacjach"
Gdzie jest Peter?
Kleszcz o 2. tomie "Amazing Spider-Man"
Czejeni kontratakują
Tymczyński o 6. tomie "Comanche"

Zapowiedzi

Nowe Plansze

Nowe Imprezy

Forum Alei Komiksu

Zapytaj Wydawcę

baner

NEWS

- Spotkania, wystawy, imprezy

Spotkanie w Oświęcimiu poświęcone superbohaterom


Oświęcimski Klub Fantastyki i Oświęcimski Klub Anime zapraszają 17 lipca na godzinę 14:00 do Oświęcimskiego Centrum Kultury (ul. Jędrzeja Śniadeckiego 24) na wakacyjne spotkanie klubowe. Na spotkaniu sporo uwagi zostanie poświęcone superbohaterom i ich życiu. Wstęp wolny.
Oświęcimski Klub Fantastyki i Oświęcimski Klub Anime zapraszają na wakacyjne spotkanie klubowe. Tym razem, oprócz zwyczajowej aktywności, sporo uwagi zostanie poświęcone superbohaterom i ich fascynującemu, choć nie zawsze usłanemu różami życiu. Początek spotkania, które odbędzie się 17 lipca w Oświęcimskim Centrum Kultury, o godz. 14. Wstęp wolny.

Świat komiksów wydawnictw D.C., Marvel, Dark Horse czy Image to dziesiątki, jeśli nie setki mniej lub bardziej znanych postaci.

- Czy potrafisz je rozpoznać? Czy wiesz, jakimi mocami rozporządzają? Wykaż się mocą superwiedzy, a przyjmą Cię do Avengers! Do wygrania, a jakże, komiksy!!! - zachęcają organizatorzy.

O godz. 18.30 rozpocznie się prelekcja pt „Historia wydawnictwa Marvela, czyli jak doszło do tego, że Człowiek-Pająk pobił Supermana?”.

- Ponadto, dla relaksu i potrenowania paluszków, przez cały czas trwania spotkania można będzie, na dużym ekranie, powalczyć znanymi postaciami ze świata D.C., z pomocą konsolowej gry „Injustice” - zdradzają organizatorzy spotkania.


[Ystad za oswiecimskie24.pl]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-