reklama baner reklama

Nowe Teksty

Powrót do Troy
Grygiel o 1. integralu "Lanfeust z Troy"
Solidny Rosomak
Grygiel o 1. tomie "Wolverine'a"
Egmont opowiada (marzec 2018)
Egmont odpowiada i zapowiada!
Weird Tales
Sławiński o Czarny młot #01: Tajna geneza

Zapowiedzi

Nowe Plansze

Nowe Imprezy

Forum Alei Komiksu

Zapytaj Wydawcę

baner

NEWS

- Konkurs

Konkurs plastyczny na komiks: Żywot Ślązoka Poczciwego


Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu zaprasza do udziału w konkursie plastycznym na komiks "Żywot Ślązoka Poczciwego". Udział w konkursie mogą wziąć uczniowie szkół gimnazjalnych (klasy I- III), uczniowie szkół ponadgimnazjalnych (klasy I-III) oraz osoby indywidualne.
Konkurs ma zachęcić do rozwijania artystycznych wizji dotyczących tematu życia na Śląsku. Praca powinna prezentować życie i charakterystyczne elementy śląskiej codzienności. Konkurs ma rozwijać w uczestnikach poczucie tożsamości z regionem, w którym mieszkają i promować wartości charakterystyczne dla jego mieszkańców. Ma także zainteresować młodzież tematem kultury śląskiej.

Udział w konkursie mogą wziąć uczniowie szkół gimnazjalnych (klasy I- III), uczniowie szkół ponadgimnazjalnych (klasy I-III) oraz osoby indywidualne. Ponadto udział w konkursie mogą wziąć uczestnicy sekcji plastycznych z ośrodków kultury. Technika prac jest dowolna, o czym mówi regulamin konkursu. Jednak cała praca nie może wykraczać poza 1 stronę formatu A3.

Finaliści i finalistki otrzymają nagrody ufundowane przez organizatora. Wszystkie nadesłane prace wystawione zostaną w Galerii OKO w Gminnym Ośrodku Kultury.

W celu uzyskania szczegółowych informacji należy skontaktować się z biurem Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu, ul. Ogrodowa 22, od poniedziałku do piątku od 8.30 do 19.30 osobiście lub pod numerem (32) 212-44-91 (wew. 19) lub pod adresem: joanna@kulturasuszec.pl.


GOKwsuszcukonkurs

[Ystad za rozrywka.pless.pl]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-