baner

NEWS

- Zapowiedzi

1000 album KŚK


Antologia komiksów z "RELAX-u" będzie tysięcznym albumem, jaki Egmont wyda w ramach Klubu Świata Komiksu.
Szanowni Państwo,

z przyjemnością i dumą ogłaszamy, że 1000. album Klubu Świata Komiksu będzie antologią komiksów z legendarnego pisma RELAX.

Antologia zostanie wydana w 40. rocznicę ukazania się pierwszego numeru RELAXU, a na jej łamach zostaną zaprezentowane wybrane komiksy najważniejszych polskich twórców.

Album będzie miał premierę na Międzynarodowym Festiwalu Komiksu w Łodzi.

Więcej informacji podamy w trakcie Warszawskich Targów Książki na spotkaniu z redakcją Klubu Świata Komiksu (maj 2016).

Egmont[ljc]


Komentarze

Sortuj: od najstarszego | od najnowszego

niepco -

Świetna wiadomość - pierwszego swojego RELAXA kupiłem jeszcze w kiosku:-) A całość zebrałem 2 lata temu, 30. numer ciężki był do zdobycia. Teraz się zastanawiam czy sprofanować komplet oprawą introligatorską czy pozwolić na degradację w oddzielnych numerach? Mam nadzieję, że okładka wydania Egmontu nawiąże graficznie do pierwowzorów.

Dariusz Żory -

A tyak bardzo liczyłem na zbiorczego Blera

eride -

A ja na Relaxsie się wychowałem :)
I uważam że jest to bardzo trafna decyzja, choć nie spodziewałem się, że wybór padnie właśnie na Relax ale taki wybór mnie w pełni satysfakcjonuje.

ramirez82 -

Szczerze pisząc, nigdy nie miałem do czynienia z żadnym Relaxem. W latach 80-ych przewinęła się przez moje łapy zdecydowana większość wychodzących u nas komiksów, ale Relaxy nie. Liczę na pokaźny zbiór najlepszych komiksów, oby jak najwięcej Wróblewskiego, Rosińskiego i Christy. Mam nadzieję, że kilka słów o zawartości padnie w maju w Warszawie.