Nowe Teksty

Starzejąca się klasyka
Kleszcz o "Krucjata nieskończoności"
Pan Cudowny w pełnej krasie
Tymczyński o "Mister Miracle"
Czas na rewolucję
Tymczynski o "Czwórka z Baker Street #02: Sprawa Rabukina"
Szaleniec z Oskarem
Pawełek o filmie "Joker"
Paulina Christa: Żeby pamięć o dziadku nie zaginęła
rozmowa z Pauliną Christą, prezesem Fundacji „Kreska” im. Janusza Christy

Zapowiedzi

Nowe Plansze

Nowe Imprezy

Forum Alei Komiksu

baner

NEWS

- Spotkania, wystawy, imprezy

Nagrody pieniężne za Złote Kurczaki większe niż w zeszłym roku


Organizatorzy wrocławskiego festiwalu komiksu niezależnego Złote Kurczaki ogłosili informacje o nagrodach pieniężnych w tegorocznej edycji. Nagroda w każdej kategorii wynosi 1.000 złotych (czyli będzie dwa razy większa niż rok wcześniej). Przypominamy, że impreza odbędzie się 13 lutego 2016 we wrocławskiej Barbarze (Świdnicka 8c).POTWIERDZONE!!!

Myśleliście, że piąteczek to wystarczający powód do radości? THINK AGAIN!! Otóż mamy dla was oficjalne i podwójnie potwierdzone info, że mimo restrukturyzacji naszego Festiwalu komiksu niezależnego nie znikną nagrody pieniężne dla czempionów… Co więcej – idziemy na całość i PODWAJAMY NAGRODY!!!
Tak to prawda – podczas III Gali wręczania Złotych Kurczaków każdy ze zwycięzców swojej kategorii otrzyma 1000zł. Słownie – TYSIĄC PLNÓW!!! W sam raz na nową parę kozaków lub na pokrycie kosztów druku kolejnych zinów…Przypominamy o kategoriach:
Najlepszy Zin Komiksowy
Najlepszy Rysownik
Najlepszy Scenarzysta
Najlepsza Okładka
Najlepszy Komiks

Prosimy o nadsyłanie zgłoszeń swoich publikacji, które ukazały się w 2015 roku, do konkursu do 31 grudnia ( do godziny 23:59) na email: zlotekurczaki2015 [at] gmail.com. W tytule mejla prosimy wpisać "Złote Kurczaki 2015 - zgłoszenie", a w treści: tytuł komiksu, autorów, datę wydania oraz załączyć wersję cyfrową komiksu w pliku pdf do wglądu (ewentualnie link do ściągnięcia dla plików powyżej 10mb)

Oficjalnym Partnerem Gali Złotych Kurczaków 2015 jest OPERA www.opera.com/pl

Witamy Operę w drużynie!!!


[Ystad za Event FB]

Tagi

Złote Kurczaki 2015


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-