reklama baner reklama

Nowe Teksty

Długa droga
Sus o "Coś wiecej, czegoś mniej" Szyłaka
Staruszek Parker
Panic o „Spider-Man: Władza”
Cudowne chwile miłości
Kamiński o "Nie musisz się mnie bać" Sfara
Bez dymu, bez ognia
Kleszcz o 4. tomie "Thunderbolts"
Zwyczajne życie superherosa
o 1. tomie Hawkeye'a

Zapowiedzi

Reklama baner Reklama

Nowe Plansze

Nowe Imprezy

Forum Alei Komiksu

Zapytaj Wydawcę

baner

NEWS

- Spotkania, wystawy, imprezy

Bazar Komiksowy w Szczecinie


29 listopada o godzinie 11:00 w szczecińskim Pubie EXP (ul. Bohaterów Warszawy 3 / 2U) odbędzie się bazar komiksowy, na którym chętni będą mogli wystawić swoje komiksy do sprzedaży. Szczegóły dotyczące rezerwacji stolików w rozwinięciu newsa.
Masz na zbyciu kilka (kilkadziesiąt ; ) komiksów? Szukasz jakiegoś białego kruka, brakującego do kolekcji tomu albo prezentu na mikołajki? Chcesz poznać innych miłośników komiksu ze Szczecina i porozmawiać przy kuflu zimnego piwa? Jeżeli przynajmniej na jedno z pytań odpowiedziałeś tak to wpadaj do Exp'a 29 listopada na Bazar Komiksowy. Kupuj, sprzedawaj i dobrze się baw. :)

Wstępny plan imprezy to kilka godzin poświęcone na handel i wymianę komiksów po których zapraszamy na dodatkowe atrakcje (informacje niebawem) i imprezę integracyjną dla szczecińskich (i nie tylko ; ) komiksiarzy. W zależności od tego jak spodoba się Wam nasza inicjatywa ma ona szansę przerodzić się w imprezę cykliczną.

Zainteresowanych sprzedawców prosimy o przesłanie zgłoszenia na maila bazarkomiksowy [at] o2.pl (decyduje kolejność zgłoszeń). Ze względu na to, że Exp ma swoje ograniczenia pojemnościowe (a chcielibyśmy przyjąć wszystkich chętnych sprzedawców) zdecydowaliśmy, że rezerwacja małego stolika (60x60cm) jest darmowa, drugi stolik do dostawienia to koszt 5zl.[Ystad za Event FB]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-