NEWS

- Zapowiedzi

SW ponownie wg Browna


Jeffrey Brown znów wziął na warsztat Gwiezdne Wojny, czego efektem są dwa komiksy dla dzieci: "Darth Vader i przyjaciele" i "Star Wars. Akademia Jedi: Łobuz widmo". Komiksy można na razie kupić tylko w empiku.

Darth Vader i przyjaciele

Darth Vader i przyjacieleScenariusz: Jeffrey Brown
Rysunki: Jeffrey Brown
Wydanie: I
Data wydania: 13 Listopad 2015
Oprawa: twarda
Format: 170x170mm
Stron: 64
Cena: 19,99 zł
Wydawnictwo: Ameet
ISBN: 978-83-253-2094-2


Prawdziwa gratka dla wszystkich fanów „Gwiezdnych wojen”. Kolejny światowy bestseller na polskim rynku wydawniczym!

Lord Darth Vader, rządząc Galaktycznym Imperium, z pomocą swoich sprzymierzeńców chce zniszczyć Sojusz Rebeliantów. Jego dzieci, Luke i Leia, mają jednak inne plany – i własnych, potężnych przyjaciół…

Inteligentne teksty i zabawne ilustracje Jeffreya Browna nadają klasycznym i kultowym scenom „Gwiezdnych wojen” nowe oblicze.


[opis wydawcy]

Star Wars. Akademia Jedi: Łobuz widmo

Star Wars. Akademia Jedi: Łobuz widmoScenariusz: Jeffrey Brown
Rysunki: Jeffrey Brown
Wydanie: I
Data wydania: 20 Listopad 2015
Oprawa: miękka
Format: 140x200mm
Stron: 160
Cena: 19,99 zł
Wydawnictwo: Ameet
ISBN: 978-83-253-2093-5Uznany na świecie autor i ilustrator Jeffrey Brown powraca z trzecią odsłoną bestsellerowej Akademii Jedi.

Aż trudno uwierzyć, że to już trzeci rok Roana w Akademii Jedi. Może się wydawać, że teraz będzie już z górki, ale niestety, łatwo nie jest! Nauka latania statkiem kosmicznym, pływanie w jeziorze na planecie Naboo, przygotowania do egzaminu Jedi i tropienie klonów– jednym słowem, wyzwań nie brakuje! Do tego ktoś chce wpakować Roana w poważne kłopoty i skłócić go ze wszystkimi w szkole, łącznie z Mistrzem Yodą. Lepiej nie myśleć, jak mogłoby się to skończyć… Dlaczego życie ucznia nie może być prostsze…?

Fascynująca historia w humorystyczny sposób przedstawia problemy i dylematy szkolnego życia! Przyciąga młodych czytelników nie tylko zabawną i zawierającą bliski im temat fabułą. Komiksowy charakter książki, bazgrołki, kartki z pamiętnika, ciekawostki o szkoleniu Jedi – wszystko to sprawia, że od lektury ciężko oderwać się nawet dzieciom, które zwykle nie są molami książkowymi.

[opis wydawcy]


[ljc]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-