reklama baner reklama

Nowe Teksty

Długa droga
Sus o "Coś wiecej, czegoś mniej" Szyłaka
Staruszek Parker
Panic o „Spider-Man: Władza”
Cudowne chwile miłości
Kamiński o "Nie musisz się mnie bać" Sfara
Bez dymu, bez ognia
Kleszcz o 4. tomie "Thunderbolts"
Zwyczajne życie superherosa
o 1. tomie Hawkeye'a

Zapowiedzi

Reklama baner Reklama

Nowe Plansze

Nowe Imprezy

Forum Alei Komiksu

Zapytaj Wydawcę

baner

NEWS

- Spotkania, wystawy, imprezy

5. urodziny Mydło Zin + wernisaż wystawy + dobra zabawa!


W czwartek 5 listopada od godziny 18:00 w Czułym Barbarzyńcy w Krakowie (Brzozowa 15) rozpoczną się obchody piątych urodzin Mydło Zin, na których będzie można porozmawiać z autorami, obejrzeć wystawę prac i zjeść urodzinowy tort.
Serdecznie zapraszamy Was na piąte urodziny magazynu Mydło Zin, które odbędą się 5 listopada (tj. czwartek) w Czułym Barbarzyńcy przy ul. Brzozowej 15 w Krakowie!

Imprezie towarzyszyć będzie wernisaż oryginalnych plansz komiksowych, które ukazały się drukiem w Mydle na przestrzeni ostatnich pięciu lat. Będziecie mieli okazję zobaczyć prace m.in. Anny Krztoń, Mai Demskiej, Piotra Wymysłowskiego, Joanny Wojniłki, Weroniki Banasińskiej, Konrada Peszki, Szymona Szelca czy Jakuba Grocholi.Spotkacie nas - redaktorów - jak również autorów, których twory prezentowaliśmy w zinie. Wszyscy chętnie wrysują się i wpiszą do Waszych Mydeł!

Dodatkową atrakcją będzie stanowisko (specjalny stoliczek), przy którym będziecie mogli obejrzeć wszystkie dotychczas wydane przez nas publikacje (także te, których nakład już się wyczerpał). Dla chętnych stworzymy możliwość zakupu naszych komiksów w specjalnych promocyjnych cenach. Planujemy też premierę nowych albumów - więcej szczegółów wkrótce!

Jako że impreza będzie urodzinowa, powinniście spodziewać się również TORTU!

Informacja dla tych, którzy lubią mieć wszystko poukładane:
18:00 - Spotkanie z redakcją (i autorami, jeśli przystaną na to) Mydła. "Co to jest?" i "O co w tym chodzi?" - czyli rozmowa o specyfice zinu.
19:00 - Oficjalne otwarcie wystawy.
19:45 - Tort!
ok. 21:00 - Afterparty w Eszewerii (ul. Józefa 9, niedaleko Czułego Barbarzyńcy).


[Ystad za Event FB]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-