reklama baner reklama

Nowe Teksty

Nowa z czystą duszą
Chmielewski o 1. tomie "Inspektor Akane Tsunemori"
Albo czytasz komiks, albo oglądasz serial telewizyjny
Gierszewski o 2. tomie "Outcast. Opętanie"
Ostateczny krach idei
Kleszcz o 4. tomie "Uncanny Avengers"
Rewolucja na emeryturze
Zimiński o "Lone Sloane"
Wszyscy dybią na biednego trenera
Gierszewski o 3. tomie "Bekartów z Południa"

Zapowiedzi

Reklama baner Reklama

Nowe Plansze

Nowe Imprezy

Forum Alei Komiksu

Zapytaj Wydawcę

baner

NEWS

- Spotkania, wystawy, imprezy

Warsztaty komiksowe z Tomaszem Grządzielą


W sobotę 22 sierpnia w Gdyńskim Parku Kolibki (Bernadowska 1) w ramach festiwalu SLOT Pomorze odbędą się warsztaty komiksowe z Tomaszem Grządzielą. Więcej informacji w rozwinięciu newsa.
W tę sobotę (22 sierpnia) w Gdyńskim Parku Kolibki odbędzie się festiwal SLOT Pomorze. Impreza dedykowana dzieleniu się ze wszystkimi swoją pasją!

Od 12.00 do 14.00 i od 14.30 do 16.30 będę tam prowadzić warsztaty komiksowe. Będę mówić, jakie są silne strony komiksu na tle innych mediów no i oczywiście wspólnie porysujemy. Komiksy. No bo co innego. Yo.

Gorąco namawiam do zabrania swoich szkicowników i rysunków, to je z wami obgadam i będę na dzień dobry wiedzieć, na jakim poziomie jesteście.

Inicjatywa w ogóle jest przefantastyczna. Poza moimi, będą tam m.in. warsztaty z malowania toreb i trampek, robienie zabawek ze śmieci, rzeźba w glinie, pieczenie pizzy w glinianym piecu, warsztaty bębniarskie, warsztaty esperanto, koncerty i wiele innych atrakcji.

Wjazd kosztuje 15 zł (10zł dla studentów/uczniów i darmoszka dla dzieci do lat 10). Na tym bilecie możecie iść na wszystkie koncerty i wziąć udział we wszystkich warsztatach.

Więcej info tutaj - slotpomorze.pl

WPADAJCIE!


[Ystad za Spellbookart FB]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-