reklama baner reklama

Nowe Teksty

Nowa z czystą duszą
Chmielewski o 1. tomie "Inspektor Akane Tsunemori"
Albo czytasz komiks, albo oglądasz serial telewizyjny
Gierszewski o 2. tomie "Outcast. Opętanie"
Ostateczny krach idei
Kleszcz o 4. tomie "Uncanny Avengers"
Rewolucja na emeryturze
Zimiński o "Lone Sloane"
Wszyscy dybią na biednego trenera
Gierszewski o 3. tomie "Bekartów z Południa"

Zapowiedzi

Reklama baner Reklama

Nowe Plansze

Nowe Imprezy

Forum Alei Komiksu

Zapytaj Wydawcę

baner

NEWS

- Spotkania, wystawy, imprezy

Warsztaty komiksowe w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich w Rudnikach


W czwartek 7 maja w Gminnej Bibliotece Publicznej w Rudnikach (Wojska Polskiego 12) w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich odbędą się warsztaty komiksowe.
Dni Otwarte Funduszy Europejskich w Gminie Rudniki!

Dni Otwarte Funduszy Europejskich to największa akcja promująca projekty dofinansowane ze środków unijnych w Polsce. Od 7 do 10 maja 2015 r. w całym kraju odbędą się setki imprez prezentujących tysiące pomysłów zrealizowanych dzięki Funduszom Europejskim. Po raz kolejny pokazywane są projekty nie tylko te największe, ale i te, o których na co dzień nie mamy pojęcia.

Do akcji postanowiła włączyć się również nasza Gmina, promując swój projekt pn. „Przebudowa budynku biblioteki w Rudnikach wraz z jego częściową adaptacją na Galerię Osobliwości Przyrodniczych i Punkt Informacji Turystycznej”. Inwestycja zajęła I miejsce w etapie wojewódzkim oraz II miejsce w Polsce w konkursie „Przyjazna wieś” (w kategorii „Infrastruktura społeczna”).

Nasz Dzień Otwarty realizowany będzie w Gminnej Bibliotece Publicznej w Rudnikach pod nazwą „Biblioteka to więcej niż książki”. Budynek biblioteki dostępny będzie dla zwiedzających w dniu 7 maja 2015 r. w godzinach 9:00 – 18:00. W ramach dnia otwartego można będzie uczestniczyć w warsztatach tworzenia komiksu oraz zwiedzić Gminną Bibliotekę Publiczną, punktu informacji turystycznej i „Galerię Osobliwości Przyrodniczych".

Podkreślić należy, iż z terenu powiatu oleskiego do projektu przystąpiła tylko Gmina Rudniki. Natomiast subregion północny województwa opolskiego reprezentujemy wspólnie z Byczyną.

Szczegółowe informacje dotyczące dnia otwartego w Gminnej Bibliotece Publicznej w Rudnikach na załączonym plakacie oraz pod nr telefonu 34 3595 072 wew. 31. Natomiast szczegółowe informacje dotyczące całego projektu dostępne są na stronie internetowej www.dniotwarte.eu.




[Ystad za rudniki.pl]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-