reklama baner reklama

Nowe Teksty

Zły dzień Claytona Cole'a
Panic o "II wojna domowa. Amazing Spider-Man"
Marvel mówi: sprawdzam
Pawełek o filmie "Avengers. Koniec gry"
Kosmos jest do kitu!
Sławiński o "Invincible #04"
Gert się (nie)zmienia
Wronka o "Nienawidzę Baśniowa #03: Grzeczna dziewczynka"
Batman i chaos
Kleszcz o "Batman Metal #03: Mroczny wczechświat"

Zapowiedzi

Reklama baner Reklama

Nowe Plansze

Nowe Imprezy

  • MFKiG 30
  • Miejsce: Łódź, Expo Łódź, aleja Politechniki 4
    Od: 2019-09-27
    Do: 2019-09-29

Forum Alei Komiksu

baner

NEWS

- Spotkania, wystawy, imprezy

Wystawa prac Daniela Grzeszkiewicza w Terespolu


W niedzielę 12 kwietnia o godzinie 15:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Terespolu (Wojska Polskiego 132) odbędzie się wernisaż wystawy Daniela "Gedeona" Grzeszkiewicza.
Zapraszamy na wernisaż wystawy Daniela "Gedeona" Grzeszkiewicza, cenionego w kraju i za granicą szkicownika, twórcę komiksów, która odbędzie się 12 kwietnia (niedziela) o godzinie 15:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej (sala konferencyjna).

Wystawa komiksu i ilustracji Daniela "Gedeona" Grzeszkiewicza to swoiste podsumowanie warsztatów plastycznych, które odbyły się w zeszłym roku w ramach projektu "Realizujemy Terespolskie Inicjatywy" z programu Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne 2014 dofinansowanego przez Narodowe Centrum Kultury.

Sam Artysta jest cenionym w świecie komiksu twórcą, który wpisał się w historię tej dziedziny sztuki zdobywając I nagrodę na Międzynarodowym Festiwalu Komiksu w Łodzi oraz wiele innych nagród.

Gedeon w chwili obecnej pracuje nad komiksem L’or du Rhin (Złoto Renu) wydawanym przez francuskie wydawnictwo Editions du Long Bec, co jest kolejnym, dużym osiągnięciem w karierze Artysty.

Wystawa jest jest możliwa dzięki współpracy Miejskiego Ośrodka Kultury w Terespolu i Tomasza Badalskiego, którego prace również będzie można obejrzeć podczas wystawy.

Mamy nadzieję, że twórca doceniony na całym świecie będzie mógł cieszyć się zainteresowaniem w naszej lokalnej galerii. Wstęp wolny, zapewniamy poczęstunek.

ZAPRASZAMY !!!
[Ystad za mokterespol.com]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-