reklama baner reklama
baner

NEWS

- Konkurs

XII Konkurs Plastyczny "Narysuj komiks"


Wrocławski klub ANIM ogłosił XII konkurs plastyczny "Narysuj Komiks". W konkursie udział mogą wziąć osoby w wieku 5-20 lat. Zgłoszenia należy wysyłać do 10 kwietnia 2015. Więcej szczegółów w rozwinięciu newsa.
Wrocławski Klub ANIMA zaprasza do udziału w XII edycji konkursu plastycznego pt.”Narysuj Komiks”. Konkurs jest pretekstem do artystycznej wizji dzieci i młodzieży do stworzenia komiksu na dowolny temat . Udział w nim mogą wziąć uczniowie Szkół Podstawowych (kl. 0-VI), Gimnazjaliści (I-III) oraz uczniowie Szkół Ponadgimnazjalnych (I-IV). Ponadto udział w konkursie mogą wziąć uczestnicy sekcji plastycznych z Ośrodków Kultury oraz osoby indywidualne. Technika prac jest dowolna o czym mówi regulamin konkursu. Nadesłane materiały zostaną przesłuchane przez jury w skład którego wchodzą:
- Krystyna Szczepaniak – absolwentka Wydziału Malarstwa, Grafiki i Rzeźby ASP w Poznaniu. Zajmuje się wieloma mediami, a w szczególności malarstwem, rysunkiem. Na swoim koncie ma wiele indywidualnych wystaw oraz zbiorowych.
- Zuzanna Łobuś –absolwentka PLSP we Wrocławiu. Głównym nurtem pracy jest malarstwo i rysunek, ale także ilustracja książkowa, projektowanie graficzne, projektowanie mody. Obecnie przede wszystkim zajmuje się sztuką portretowania.
- Jacek Doszyn – Absolwent wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych na Wydziale Grafiki. Dyplom w pracowni prof. Eugeniusza Geta-Stankiewicza (1990). Specjalizuje się w drzeworycie i sitodruku. W grafice użytkowej koncentruje się na plakacie. Uczestniczył w wielu prestiżowych wystawach i konkursach, zarówno w Polsce jak i za granicą. Jest
laureatem nagród i wyróżnień.Jury wybierze finalistów w czterech kategoriach wiekowych wg .podanego w regulaminie kryterium ocen. Na zwycięzców czekają nagrody oraz wernisaż ich prac w siedzibie organizatora.

Termin nadsyłania prac: 10.04.2015
Rozstrzygnięcie konkursu: 17.04.2015
Wręczenie nagród i wernisaż: 25.04.2015

Pliki do pobrania:

Regulamin (DOC)


[Ystad za klubanima.pl]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-