baner

NEWS

- Konkurs

Konkurs dla młodzieży na komiks o Kurpiach


Związek Kurpiów zaprasza młodzież w wieku 13-26 lat, uczącą się, studiującą i pracującą, zamieszkującą w powiecie: ostrołęckim, przasnyskim, łomżyńskim lub szczycieńskim do udziału w konkursie „Kurpie w komiksie”. Główną nagrodą jest wydanie przesłanego komiksu. termin wysyłania zgłoszeń mija 30 czerwca 2015
Związek Kurpiów zaprasza młodzież w wieku 13-26 lat, uczącą się, studiującą i pracującą, zamieszkującą w powiecie: ostrołęckim, przasnyskim, łomżyńskim lub szczycieńskim do udziału w konkursie „Kurpie w komiksie”.
Region: Pokaż Kurpie w komiksie i wygraj
Zadanie polega na przygotowaniu komiksu opisującego w sposób atrakcyjny i ciekawy Kurpie - historię, ważne postaci, ciekawe wydarzenia, kulturę, obyczaje.

Prace mogą być przygotowane indywidualnie lub zespołowo. Oceniane będą w dwóch kategoriach: profesjonalista i amator. Gotowe komiksy zapisane w PDF należy złożyć do 30 czerwca 2015 roku w siedzibie organizatora przy ul. Świętokrzyskiej 2 w Ostrołęce.

Zwycięski komiks zostanie wydrukowany w formie książki, oprócz tego na autorów prac, które uplasują się na miejscach I- III czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe. Więcej informacji pod nr tel. 29 764-58-30.
[Ystad za kurierostrolecki.pl, zwiazekkurpiow.pl]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-