reklama baner reklama

Nowe Teksty

Okładka miesiąca: listopad 2020
Chmielewski wybiera okładkę miesiąca
Kosmiczne początki Toma Kinga
Sławinski o "Omega Men. To już koniec"
Wysyp Venomów
Panic o "Amazing Spider-Man. Globalna sieć #08: Venom Inc."
Mighty Mike
Kleszcz o "Uniwersum DC według Mike`a Mignoli"
Brzydki i słaby
Kleszcz o "Superman. Action Comics #03: Polowanie na Lewiatana"

Zapowiedzi

Nowe Plansze

Nowe Imprezy

Forum Alei Komiksu

baner

NEWS

- Konkurs

Konkurs dla młodzieży na komiks o Kurpiach


Związek Kurpiów zaprasza młodzież w wieku 13-26 lat, uczącą się, studiującą i pracującą, zamieszkującą w powiecie: ostrołęckim, przasnyskim, łomżyńskim lub szczycieńskim do udziału w konkursie „Kurpie w komiksie”. Główną nagrodą jest wydanie przesłanego komiksu. termin wysyłania zgłoszeń mija 30 czerwca 2015
Związek Kurpiów zaprasza młodzież w wieku 13-26 lat, uczącą się, studiującą i pracującą, zamieszkującą w powiecie: ostrołęckim, przasnyskim, łomżyńskim lub szczycieńskim do udziału w konkursie „Kurpie w komiksie”.
Region: Pokaż Kurpie w komiksie i wygraj
Zadanie polega na przygotowaniu komiksu opisującego w sposób atrakcyjny i ciekawy Kurpie - historię, ważne postaci, ciekawe wydarzenia, kulturę, obyczaje.

Prace mogą być przygotowane indywidualnie lub zespołowo. Oceniane będą w dwóch kategoriach: profesjonalista i amator. Gotowe komiksy zapisane w PDF należy złożyć do 30 czerwca 2015 roku w siedzibie organizatora przy ul. Świętokrzyskiej 2 w Ostrołęce.

Zwycięski komiks zostanie wydrukowany w formie książki, oprócz tego na autorów prac, które uplasują się na miejscach I- III czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe. Więcej informacji pod nr tel. 29 764-58-30.
[Ystad za kurierostrolecki.pl, zwiazekkurpiow.pl]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-