reklama baner reklama

Nowe Teksty

Samotność buca
Panic o "Wilsonie"
Wyrzuty sumienia Franka C.
Kleszcz o "Bloodshot: Odrodzenie #01: Kolorado"
Generyczność frankofona
Tymczyński o "Lady S #08: Racja stanu"
Okładka miesiąca: luty 2019
Chmielewski wybiera okładkę miesiąca
Dokąd zmierzamy, panie Vaughan?
Sus o 3. i 4. tomie "Paper Girls"

Zapowiedzi

Nowe Plansze

Nowe Imprezy

Forum Alei Komiksu

baner

NEWS

- Zapowiedzi

Star Wars Rebelianci


W styczniu ukaże się pierwszy numer nowego miesięcznika dla chłopców w wieku szkolnym zatytułowany "Star Wars Rebelianci". Znajdzie się w nim także komiks.

Star Wars Rebelianci #01

Star Wars Rebelianci #01Wydanie: I
Data wydania: 20 Styczeń 2015
Oprawa: miękka
Stron: 32
Cena: 9,99 zł
Wydawnictwo: Egmont


Pismo poświęcone jest znakomitemu serialowi animowanemu „Star Wars Rebelianci” i kierowane jest do chłopców (6+ lat), których fascynuje świat i postacie ze Star Wars.

W pierwszym numerze fani znajdą m.in. komiks z przygodami bohaterów, artykuły i ciekawostki omawiające członków uniwersum, pojazdy, sprzęt, planety i roboty. Interesująco zapowiadają się również na łamach magazynu lekcje rysowania postaci i dołączane plakaty. Część pisma będzie poświęcona także aktywnej rozrywce umysłowej, będą się na nią składały zagadki, łamigłówki, testy i konkursy.

W każdym numerze dla młodych entuzjastów postaci ze Star Wars znajdzie się też atrakcyjny prezent związany z tym światem. Do pierwszego wydania dołączony będzie miotacz światła i album z naklejkami. Cena egzemplarza wraz z prezentem wyniesie 9,99 zł, na rynku czasopismo będzie dostępne od 20. stycznia 2015 r. W ofercie wydawniczej Egmont Polska dostępne są też książki z serii „Star Wars Rebelianci”.

[opis wydawcy]
[ljc]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-