baner

NEWS

- Spotkania, wystawy, imprezy

Włoscy autorzy komiksu "Wrocław. Komiksowy spacer" na wrocławskich targach


7 grudnia - ostatniego dnia trwania Wrocławskich Targów Dobrej Książki odbywających się na Dworcu Głównym PKP (Marszałka Józefa Piłsudskiego 105) o godzinie 14:00 na stoisku Ośrodka "Pamięć i Przyszłość" (nr 80) swój komiks "Wrocław. Komiksowy spacer" będą podpisywać obaj włoscy autorzy - Laca De La Vega (rysunki) i Marcello Murgia (scenariusz).

Wrocław - Komiksowy Spacer

Wrocław - Komiksowy SpacerScenariusz: Marcello Murgia
Rysunki: Laca De La Vega
Publicystyka: Marcello Murgia, Marcin Bradke, Cezary Buśko
Wydanie: I
Data wydania: Wrzesień 2014
Druk: czarno-biały
Oprawa: miękka
Format: 168 x 256 mm
Stron: 64
Cena: 20 zł
Wydawnictwo: Ośrodek Pamięć i Przyszłość
ISBN: 978-83-939223-1-4
Redakcja: Andrzej Jerie
Kierownik projektu: Aleksandra Sroka
Konsultacja historyczna: Wojciech Kucharski, Juliusz Woźny


Zapraszamy na niezwykły spacer po Wrocławiu! Niezwykły przede wszystkim dlatego, że na stolicę Dolnego Śląska popatrzymy z perspektywy krasnala. Przewodnik jest wyjątkowy bo po raz pierwszy miasto zostało „opowiedziane” komiksową kreską. Jest jeszcze jeden powód, by wyruszyć na „komiksowy spacer po Wrocławiu”: to opowieść ze specjalnym znakiem jakości „made in Italy”. Powstała co prawda tu we Wrocławiu, ale na każdej stronie i w każdej kresce czytelnik rozpozna włoskich autorów, którzy tak pokochali Wrocław, że chcą o nim opowiadać w Polsce i na całym świecie.

[opis wydawcy]

Przykładowe plansze:
Wrocław - Komiksowy Spacer Wrocław - Komiksowy Spacer Wrocław - Komiksowy Spacer Wrocław - Komiksowy Spacer Wrocław - Komiksowy Spacer Wrocław - Komiksowy Spacer Wrocław - Komiksowy Spacer

[Ystad za informacją prasową]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-